آزارو (Azzaro)

ادوتویلت مردانه آزارو سیلور بلک 100 میلی لیتر

259,000 تومان

ادوتویلت مردانه آزارو سیلور بلک ( Azzaro Silver Black ) توسط «فرانسواس کرون» طراحی و در سال 2005 به بازار عطر و ادکلن دنیا معرفی شد. این عطر رایحه ایی تند، تلخ و گرم داشته و گروه بویایی آن چوبی معطر است. بهترین زمان برای استفاده از عطر مردانه آزارو سیلور بلک روزها و شب های زمستانی و پاییزی است. این عطر مردانه حسی از هوش، ذکاوت، قدرت و شجاعت را برای..

ادوتویلت مردانه آزارو کروم 100 میلی لیتر

343,000 تومان

ادوتویلت مردانه آزارو کروم  »  Azzaro Chrome   در سال 1996 به بازارعطرو ادکلن معرفی شد. این عطر برای روزهای بهاری و به‌ویژه تابستانی، بسیار مناسب به نظر می‌رسد. استفاده از این عطر تند و خنک در روزهای داغ تابستانی، حال‌وهوای شما را به‌کلی عوض می‌کند. هنگامی که این ادوتویلت را روی پوست یا لباستان اسپری می کنید خیلی زود متوجه بوی رزماری، آناناس، شکوفه..

ادوتویلت مردانه آزارو وانتد 100 ميلی ليتر

459,000 تومان

ادوتویلت مردانه آزارو وانتد   Wanted Azzaro درسال ۲۰۱۶ معرفی گردید. عطر آزارو وانتِد مردانه توسط Fabrice Pellegrin  طراحی شده است . عطر ادکلن آزارو وانتد-Azzaro Wanted، عطری است خوشبو و متعادل که با رایحه شیرین و آبدار لیمو ترکیب با حسی گیاهی،کمی سبز و صابونی مانند از اسطوخدوس آغاز می شود و حسی فلفلی از زنجبیل نیز در کنارشان حضور دارد تا رایحه ها ر..

ادوتویلت مردانه آزارو ویزیت 100 میلی لیتر

244,000 تومان

عطر ادوتویلت مردانه آزارو ویزیت ( Azzaro Visit For Men ) توسط آنیک مناردو طراحی و در سال 2003 به بازار عطر و ادکلن دنیا معرفی شد. این عطر رایحه ایی گرم و تند داشته و گروه بویایی آن چوبی ادویه ای است. بهترین زمان برای استفاده از عطر مردانه آزارو ویزیت روزها و شب های پاییزی و زمستانی می باشد. این عطر مردانه برای آقایان جوان و مدرنی که در شهرهای بزرگ ..

ادوتویلت مردانه آزارو کروم لجند 125 میلی لیتر

350,000 تومان

ادوتویلت مردانه آزارو کروم لجند Azzaro Chrome Legend عطری خنک و ملایم است. این عطر در سال ۲۰۰۷ توسط شخصی به نام Christophe Raynaud با رایحه ای معطر و میوه ای مخصوص مصرف در روزهای گرم سال خلق شد . این ادکلن با ماندگاری بالا و رایحه ای خنک و ملایم همه را جذب خود می کند . وقتی که این ادوتویلت را روی پوست و محل نبضتان اسپری کنید، بوی پرتقال تلخ و علف و..

ادوتویلت مردانه آزارو کروم یونایتد 100 ميلی ليتر

379,000 تومان

ادوتویلت مردانه آزارو کروم یونایتد Azzaro Chrome United عطری خنک و تند است. این عطر توسط Richard lbanez در سال ۲۰۱۳ خلق شد ، با ترکیبی تند و چوبی، الهام گرفته از لحظات شاد و دوست داشتنی ، شما را آرام تر و خواستنی تر می کند. رایحه ابتدایی عطر با بوی شاداب و ترش مرکبات آغاز می شود که حسی سبز و کمی تلخ از چای و شیرینی ملایمی از مشک نیز با آن ترکیب شد..

2 تا 3 روز دیگر

ادوتویلت مردانه آزارو پور هوم 100 ميلی ليتر

349,000 تومان

عطر ادکلن آزارو پورهوم Azzaro pour Homme عطری گرم و تلخ است. این عطر در سال ۱۹۷۸ به بازار عطرو ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن آزارو پورهوم-Azzaro pour Homme،  توسط شخصی به نام  Gerard Anthony  در سال ۱۹۷۸ با رایحه ای گرم ، تلخ و ماندگاری بالا برای مصرف در میهمانی های شبانه در شب های سرد زمستانی خلق شد. این عطر که یکی از قدیمی ترین محصولات کمپانی آزارو می..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)