آزارو (Azzaro)

ادوتویلت مردانه آزارو کروم 100 میلی لیتر

356,000 تومان

ادوتویلت مردانه آزارو کروم  »  Azzaro Chrome   در سال 1996 به بازارعطرو ادکلن معرفی شد. این عطر برای روزهای بهاری و به‌ویژه تابستانی، بسیار مناسب به نظر می‌رسد. استفاده از این عطر تند و خنک در روزهای داغ تابستانی، حال‌وهوای شما را به‌کلی عوض می‌کند. هنگامی که این ادوتویلت را روی پوست یا لباستان اسپری می کنید خیلی زود متوجه بوی رزماری، آناناس، شکوفه..

ادوتویلت مردانه آزارو وانتد 100 ميلی ليتر

439,000 تومان

ادوتویلت مردانه آزارو وانتد   Wanted Azzaro درسال ۲۰۱۶ معرفی گردید. عطر آزارو وانتِد مردانه توسط Fabrice Pellegrin  طراحی شده است . عطر ادکلن آزارو وانتد-Azzaro Wanted، عطری است خوشبو و متعادل که با رایحه شیرین و آبدار لیمو ترکیب با حسی گیاهی،کمی سبز و صابونی مانند از اسطوخدوس آغاز می شود و حسی فلفلی از زنجبیل نیز در کنارشان حضور دارد تا رایحه ها ر..

ادوتویلت مردانه آزارو ویزیت 100 ميلی ليتر

244,000 تومان

ادوتویلت مردانه آزارو ویزیت Azzaro Visit  عطری گرم و تند است. این عطر در سال ۲۰۰۳ به بازار عطرو ادکلن عرضه شد.این عطر توسط شخصی به نام Annick Menardo  با رایحه ی گرم و تند طراحی و روانه بازار شد .  به محض اسپری کردن این عطر روی لباس و یا محل نبض خود، بوی هل، نارنج، فلفل، زنجبیل و جوز به سرعت در فضای اطراف پخش خواهد شد. این ترکیب گرما و تندی ویژه‌ای..

ادوتویلت مردانه آزارو کروم لجند 125 میلی لیتر

350,000 تومان

ادوتویلت مردانه آزارو کروم لجند Azzaro Chrome Legend عطری خنک و ملایم است. این عطر در سال ۲۰۰۷ توسط شخصی به نام Christophe Raynaud با رایحه ای معطر و میوه ای مخصوص مصرف در روزهای گرم سال خلق شد . این ادکلن با ماندگاری بالا و رایحه ای خنک و ملایم همه را جذب خود می کند . وقتی که این ادوتویلت را روی پوست و محل نبضتان اسپری کنید، بوی پرتقال تلخ و علف و..

ادوتویلت مردانه آزارو کروم یونایتد 100 ميلی ليتر

379,000 تومان

ادوتویلت مردانه آزارو کروم یونایتد Azzaro Chrome United عطری خنک و تند است. این عطر توسط Richard lbanez در سال ۲۰۱۳ خلق شد ، با ترکیبی تند و چوبی، الهام گرفته از لحظات شاد و دوست داشتنی ، شما را آرام تر و خواستنی تر می کند. رایحه ابتدایی عطر با بوی شاداب و ترش مرکبات آغاز می شود که حسی سبز و کمی تلخ از چای و شیرینی ملایمی از مشک نیز با آن ترکیب شد..

عدم موجودی در انبار

ادوتویلت مردانه آزارو سیلور بلک 100 میلی لیتر

229,000 تومان

ادوتویلت مردانه آزارو سیلور بلک Azzaro Silver Black ، توسط شخصی به نام  Francoise Caron  در سال ۲۰۰۵ با رایحه ای ملایم و تلخ و مخصوص ماه های سرد سال خلق شد . این محصول با بویی اغواکننده ، جذاب و دلنشین حسی سرشار از قدرت ، ذکاوت و جسارت را به مصرف کننده ی خود هدیه می کند . رایحه های اصلی این عطر رازیانه و گشنیز می باشند . اگر به شیشه‌ی این عطر نگاه ..

2 تا 3 روز دیگر

ادوتویلت مردانه آزارو پور هوم 100 ميلی ليتر

349,000 تومان

عطر ادکلن آزارو پورهوم Azzaro pour Homme عطری گرم و تلخ است. این عطر در سال ۱۹۷۸ به بازار عطرو ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن آزارو پورهوم-Azzaro pour Homme،  توسط شخصی به نام  Gerard Anthony  در سال ۱۹۷۸ با رایحه ای گرم ، تلخ و ماندگاری بالا برای مصرف در میهمانی های شبانه در شب های سرد زمستانی خلق شد. این عطر که یکی از قدیمی ترین محصولات کمپانی آزارو می..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)