بولگاری (Bvlgari)

برند بولگاری (Bvlgari):

برند بولگاری یک خانه مد و لوکس ایتالیایی می باشد که توسط سوتیریوس وولگاریس در سال 1884 تاسیس شد. این برند ابتدا در زمینه جواهرات و طلا بسیار مشهور بود. در ادامه به شکل وسیعی گسترش یافت و به فروش ساعت، لوازم تزئینی، کیف های دستی، هتل ها و در نهایت خرید و فروش عطر و ادکلن پرداخت. مرکز اصلی این شرکت در کشور ایتالیا و شهر رم می باشد. از ویژگی های بسیار منحصر به فرد برند بولگاری می توان به تنوع محصولات بر اساس نواحی مختلف جغرافیایی اشاره کرد. تنوع محصولات این برند شامل 34 درصد جواهرات، 46 درصد ساعت و 4 درصد لوازم جانبی( روسری، کراوات، عطر، محصولات چشمی و سایز لوازم جانبی چرمی) است. بولگاری هم اکنون 66 نوع عطر در مجموعه عطرهایش دارد . اولین عطر در سال 1992 و آخرین عطر آن در سال 2015 به بازار معرفی شد. این برند ایتالیایی در کنار برندهای معروفی مثل تیفانی، کارتیه و هری وینستون یکی از ارزشمندترین و لوکس ترین خانه های عطر و جواهر در دنیاست.

ادوتویلت زنانه بولگاری امنیا آمیتیست 65 میلی لیتر

499,000 تومان

ادوتویلت زنانه بولگاری امنیا آمیتیست «بولگاری بنفش» ( Bvlgari Omnia Amethyste ) توسط آلبرتو موریلاس طراحی و در سال 2006 به بازار عطر و ادکلن دنیا معرفی شد. این عطر رایحه ایی شیرین و ملایم داشته و گروه بویایی آن چوبی گُلی مُشکی است. بهترین زمان برای استفاده از عطر زنانه بولگاری امنیا آمیتیست روزهای بهاری می باشد. امنیا آمیتیست جزء سری عطرهای " امنیا..

ادوتویلت زنانه بولگاری امنیا پارایبا 65 میلی لیتر

449,000 تومان

ادوتویلت زنانه بولگاری امنیا پارایبا ( Bvlgari Omnia Paraiba ) توسط آلبرتو موریلاس طراحی و در سال 2015 به بازار عطر و ادکلن دنیا معرفی شد. این عطر رایحه ایی خنک و شیرین دارد و گروه بویایی آن گُلی میوه ایی است. بطری این عطر به رنگ سبز آبی و نقره ایی می باشد. شکل بطری امنیا پارایبا شبیه سایر عطرهای گروه امنیا از برند بولگاری است. روی قسمت های نقره ای..

ادوتویلت زنانه بولگاری امنیا کریستالین 65 میلی لیتر

689,000 تومان

ادوتویلت زنانه بولگاری امنیا کریستالین توسط ( Bvlgari Omnia Crystalline ) «آلبرتور موریلاس» طراحی و در سال 2005 به بازار عطر و ادکلن دنیا معرفی شد. این عطر رایحه ایی شیرین و ملایم داشته و گروه بویایی آن گُلی آبزی است. طراحی بطری امنیا کریستالین الهام گرفته از ذرات کریستالی می باشد. بهترین زمان برای استفاده از عطر زنانه بولگاری امنیا کریستالین روزها..

ادوتویلت زنانه بولگاری امنیا کورال 65 میلی لیتر

459,000 تومان

عطر ادوتویلت زنانه بولگاری امنیا کورال ( Bvlgari Omnia Coral ) توسط «آلبرتو موریلاس» طراحی و در سال 2012 به بازار عطر و ادکلن دنیا معرفی شد. این عطر رایحه ایی شیرین و خنک داشته و گروه بویایی آن گلی میوه ای است. بهترین زمان برای استفاده از بولگاری امنیا کورال روزهای بهاری و تابستانی می باشد. این عطر روحیه ی زنانگی، حس طراوت و تازگی، رمانتیک بودن، اح..

ادوتویلت زنانه بولگاری مون جاسمین نویر لئو اکسکوئیز 75 میلی لیتر

605,000 تومان

عطر ادوتویلت زنانه بولگاری جاسمین نویر لئو اکسوئیز ( Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise ) توسط صوفی لابه طراحی و در سال 2012 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. برند بولگاری بعد از موفقیت چشمگیر جاسیمن نویر و مون جاسمین نویر، با معرفی سومین نسخه ی این دو عطر، با نام مون جاسمین نویر لئو اکسوئیز، بار دیگر توجه فراوانی را در بازار جهانی به خود جلب کرد. ..

ادوتویلت مردانه بولگاری آکوا پور هوم 100 میلی لیتر

550,000 تومان

عطر ادوتویلت مردانه بولگاری آکوا پور هوم ( Bvlgari Aqva Pour Homme ) توسط ژاک کاوالیه طراحی و در سال 2005 به بازار عطر و ادکلن دنیا معرفی شد. این عطر رایحه ایی خنک و تند داشته و گروه بویایی آن معطر آبزی (اقیانوسی) است. بهترین زمان برای استفاده از عطر مردانه آکوا پور هوم روزهای گرم تابستانی و بهاری می باشد. این عطر تداعی کننده دریا و حال و هوای ساحل..

ادوتویلت مردانه بولگاری آکوا پور هوم مارین 100 میلی لیتر

770,000 تومان

عطر ادوتویلت مردانه بولگاری آکوا پور هوم مارین ( Bvlgari Aqva Pour Homme Marine ) توسط ژاک کاوالیه طراحی و در سال 2008 به بازار عطر و ادکلن دنیا معرفی شد. این عطر  نسخه ی جدیدی از عطر آکوا پور هوم می باشد. عطر مردانه بولگاری آکوا پور هوم مارین رایحه ایی خنک و شیرین داشته و گروه بویایی آن معطر آبزی (اقیانوسی) است. رایحه ی خنک این عطر تداعی کننده نسی..

ادوتویلت مردانه بولگاری بی ال وی پور هوم 100 میلی لیتر

725,000 تومان

ادوتویلت مردانه بولگاری بی ال وی پور هوم «بولگاری بلو مردانه» ( Bvlgari BLV Pour Homme ) توسط آلبرتو موریلاس طراحی و در سال 2001 به بازار عطر و ادکلن دنیا معرفی شد. این عطر رایحه ایی خنک و تند داشته و گروه بویایی آن چوبی ادویه ای است. استفاده از عطر مردانه بی ال وی پور هوم در تمامی طول سال به ویژه روزها و شب های بهاری و تابستانی پیشنهاد می شود. ترک..

ادوتویلت مردانه بولگاری من 100 میلی لیتر

485,000 تومان

عطر ادوتویلت مردانه بولگاری من ( Bvlgari Man ) توسط «آلبرتو موریلاس» طراحی و در سال 2010 به بازار عطر وادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی ملایم و تلخ داشته و گروه بویایی آن چوبی شرقی است. بولگاری من که از پرفروش ترین عطرهای برند بولگاری می باشد، برای آقایان جوان، جذاب، ورزشکار و پر قدرت طراحی شده است. بهترین زمان برای استفاده از این عطر روزهای بهاری..

ادوتویلت مردانه بولگاری من اکستریم 100 ميلی ليتر

465,000 تومان

ادوتویلت مردانه بولگاری من اکستریمBvlgari Man Extreme  عطری با رایحه خنک و تند است.این عطر محصول سال 2013 کمپانی Bvlgari  با رایحه ای معطر و چوبی است که مناسب استفاده ی آقایان در روز های گرم تابستان می باشد. این محصول که توسط شخصی به نام Alberto Morillas  خلق شد ، با بوی ملایم و تندی که دارد ماندگاری بالائی را از آن خود کرده است . این محصول شگفت ان..

ادوتویلت مردانه بولگاری پور هوم 100 ميلی ليتر

740,000 تومان

عطر ادکلن بولگاری پور هوم Bvlgari Pour Homme  عطری با رایحه تند و شیرین است .این عطر در سال ۱۹۹۶ به بازار عرضه شد . این محصول عطری خنک، سبز، تلخ و گیاهی و در عین حال شاداب و مفرح بخش است. شیشه‌ی این عطر بسیار شیک و مدرن طراحی شده است. روی شیشه نشان تجاری بولگاری و نام Pour Homme را مشاهده می‌کنید. درپوش بطری به رنگ نقره‌ای است و هماهنگی خوبی با گرد..

ادوتویلت مردانه بولگاری پور هوم اکستریم 100 میلی لیتر

645,000 تومان

ادوتویلت مردانه بولگاری پورهوم اکستریم Bvlgari Pour Homme Extreme عطری خنک و تلخ  است. این عطر توسط شخصی یه نام Jacques Cavallier خلق شد و در سال ۱۹۹۹ به بازار عرضه شد .  بولگاری پور هوم اکستریم از نظر رایحه بسیار شبیه به برادر خود بولگاری مردانه می باشد که در این نسخه رایحه تلخ و سبز چای کمی قوی تر شده و ماندگاری عطر نیز بهبودهایی داشته است. رو..

ادوپرفیوم زنانه بولگاری جاسمین نویر 100 میلی لیتر

820,000 تومان

ادوپرفیوم زنانه بولگاری جاسمین نویر ( Bvlgari Jasmin Noir ) توسط «کارلوس بنایم» و «صوفی لابه» طراحی و در سال 2008 به بازار عطر و ادکلن دنیا معرفی شد. این عطر رایحه ایی گرم و شیرین داشته و گروه بویایی آن شرقی گلی است. بهترین زمان برای استفاده از عطر زنانه بولگاری جاسمین نویر فصول سرد سال ( پاییز و زمستان ) می باشد. استفاده از این عطر زنانه در قرار و..

ادوپرفیوم زنانه بولگاری رز اسنشیال 100 ميلی ليتر

788,000 تومان

عطر زنانه بولگاری رز اسنشیال عطری خنک و شیرین است که در سال 2006 به بازار عرضه شد. این عطر برای استفاده در روزهای بهاری و تابستانی گزینه مناسبی است. گروه بویایی این عطر رایحه ی گل ها و شکوفه هاست. ماندگاری رز اسنشیال بسیار عالی است و پخش بوی خوبی دارد. نت های بویایی این عطر عبارتند از : نت آغازین: گل رز، بنفشه، تمشک سیاه نت میانی: گل یاسمی..

ادوپرفیوم زنانه بولگاری رز گلدیا 90 میلی لیتر

810,000 تومان

عطر رز گلدیا در سال 2016 توسط عطر ساز معروف آلبرتو موریلاس طراحی شده است. این عطر از محصولات با کیفیت و لوکس برند نام آشنای بولگاری است. رز گلدیا رایحه ایی شیرین با طبع ملایم دارد. این عطر قدرت ماندگاری و پخش بویی عالی دارد. رز گلدیا انتخابی بی نظیر برای تمامی خانم های مشکل پسند است. نت های بویایی این عطر عبارتند از: نت اولیه : ترنج، انار، رز..

نمایش 1 تا 15 از 23 (2 صفحه)