خط چشم

خط چشم مایع این لی SILK LIQUID

21,000 تومان

خط چشم مایع این لِی حاوی رنگدانه های مرغوبی جهت ایجاد رنگ مشکی  است . نوع قلم این خط چشم از نوع مویی می باشد. به دلیل کیفیت بالای مواد به کار رفته در این محصول روی پلک چروک ایجاد نمی کند، اطراف چشم پخش نمی شود و به سرعت خشک می شود.   ویژگی های اصلی این محصول عبارتند از : خط چشم بسیار نرم، مشکی و بادوام  نوع قلم : مویی ماندگاری طولانی..

خط چشم مویی مای

15,900 تومان

این خط چشم با برس ظریف خود خطوط یکدست و صاف و کاملا مشکی ایجاد می کند. قابلیت خشک شدن سریع و دوام و حفظ حالت فعلی بدون تغییر از ویژگی های منحصر به فرد این محصول می باشد. ایجاد خطی یکدست، صاف و کاملاً مشکی با دوام و بدون تغییر حالت قابلیت خشک شدن سریع قابلیت استفاده آسان بدون ریزش و سیاه کردن زیر چشم..

خط چشم ماژیکی مای ضد آب حاوی ویتامین E مدل DIP LINER

17,000 تومان

این خط چشم که برس آن به صورت ماژیکی طراحی شده است ، دارای خصوصیات زیر می باشد: ایجاد خطی صاف ، یکدست و کاملا مشکی حاوي ويتامين E  ضد آب ماندگاری بسیار بالا بدون ریزش و تغییر حالت دارای اپلیکاتور نمدی و فوق العاده جلوگیری از بروز حساسیت قابلیت خشک شدن سریع قابلیت استفاده آسان استفاده از این محصول بسیار راحت می باشد و ..

خط چشم مایع مای بلک دیاموند ALL IN ONE

17,900 تومان

خط چشم مایع ALL IN ONE مای، آرایش چشم ها را به شكل خیره كننده ای دگرگون ساخته و جلوه ای زیبا و نافذ را بوجود می آورد. اپلیكاتور جدید، ایمن و نوآورانه ی این محصول، دارای نوك قابل انعطاف و فوم مانندی است كه مشخصا به منظور ایجاد خطی دقیق و ظریف طراحی شده است. خطی با بافت نرم و دلنشین كه تا زمانی كه روی پوست قرار دارد به هیچ وجه محو نشده و به اطراف ..

عدم موجودی در انبار

خط چشم مایع کوزه ای اولاین

27,000 تومان

خصوصیات خط چشم مایع کوزه ای اولاین دارای قلم مویی برای کشیدن خط چشم نازک  رنگ مشکی و پررنگ  بدون ریزش ماندگاری بالا بدون ایجاد حساسیت   تمامی محصولات معرفی شده در فروشگاه اینترتی گیتی تک بطور مستقیم از طریق تولیدکنندگان، وارد کنندگان و یا نمایندگی‌های رسمی آنها تامین و تقدیم شما می‌گردد و هرگز محصول کار کرده ، بدون تاریخ و یا ..

عدم موجودی در انبار

خط چشم مویی جوردانی گلد 32250

69,000 تومان

خصوصیات خط چشم جوردانی گلد اوریف لیم :  دارای قلم مویی برای کشیدن خط چشم نازک  رنگ مشکی و پررنگ  بدون ایجاد حساسیت چشمی  ارگانیک و ساخته شده از مواد طبیعی  پیشنهادی مناسب برای چشم های حساس و افرادی که از لنز استفاده می کنند مقدار 4 میلی لیتر تقویت کننده پوست پلک تقویت کننده مژه بدون ریزش بدون مواد سرطانزا ماندگاری بالا ب..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)