مداد چشم

عدم موجودی در انبار

مداد چشم اکلیلی فلورمار شماره 510

7,000 تومان

  خط چشم اکلیلی فلورمار، نگاه شما را درخشان و با شکوه می نماید. مشخصات محصول: اين مداد افكش براقي را بخاطر مرواريدهاي داخل آن ايجاد مي كند. فرمولاسيون آن شامل روغن زيتون و روغن پنبه مي شود كه استفاده آسان و كاملي را بوجود آورده و ناحيه حساس چشم را مرطوب مي سازد. مواد تشكيل دهنده موثر: روغن دانه پنبه: پوست را نرم مي كند، و استفاده از آن ..

عدم موجودی در انبار

مداد چشم مشکی کاراکتر

20,000 تومان

- دارای بافت نرم - ضد آب  - بدون ریزش تمامی محصولات معرفی شده در فروشگاه اینترتی گیتی تک بطور مستقیم از طریق تولیدکنندگان، وارد کنندگان و یا نمایندگی‌های رسمی آنها تامین و تقدیم شما می‌گردد و هرگز محصول کارکرده، بدون تاریخ و یا تقلبی با عناوین درجه یک ، اصل و ... در فروشگاه اینترنتی گیتی تک عرضه نشده و نخواهد شد. اگر به تازگی با ما آشنا ش..

عدم موجودی در انبار

مداد چشم مشکی کالر باکس 33433

26,000 تومان

  -رنگ مشکی غلیظ و نرم - ماندگاری متوسط تمامی محصولات معرفی شده در فروشگاه اینترتی گیتی تک بطور مستقیم از طریق تولیدکنندگان، وارد کنندگان و یا نمایندگی‌های رسمی آنها تامین و تقدیم شما می‌گردد و هرگز محصول کارکرده، بدون تاریخ و یا تقلبی با عناوین درجه یک ، اصل و ... در فروشگاه اینترنتی گیتی تک عرضه نشده و نخواهد شد. اگر به تازگی با ما آشنا ..

عدم موجودی در انبار

مداد چشم ژله ای اوریفلیم کد 32091

19,000 تومان

بسیار نرم برای آرایش حرفه ای مناسب برای داخل چشم خط روی چشم زیر چشم. نرم و روان بدون ریزش زیر چشم قابلیت استفاده در استخر بهتر است از این مداد در یخچال نگهداری شود.  ..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)