دولچه اند گابانا (Dolce & Gabbana)

عطر جیبی ادوپرفیوم زنانه جینی کالکشن دولچه اند گابانا لایت بلو 25 ميلی ليتر

39,000 تومان

عطر زنانه دولچه اند گابانا لایت بلو ( Dolce & Gabbana Light Blue ) توسط الیویر کرسپ طراحی و در سال 2001 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر زنانه رایحه ایی خنک و شیرین دارد و گروه بویایی آن گل میوه ایی است. عطر زنانه دی اند جی لایت بلو گزینه ی مناسبی برای استفاده در روزهای گرم بهاری و تابستانی می باشد. دی اند جی لایت بلو میزان ماندگاری و پراکندگ..

عطر جیبی ادوپرفیوم زنانه مینی کریستال دولچه اند گابانا The One حجم 25 میلی لیتر

39,000 تومان

وقتی عطر زنانه دولچه گابانا د وان را روی پوست یا لباستان اسپری کنید خیلی سریع بوی هلو، ترنج، لیچی و ماندارین در اطراف شما پخش می‌ شود. این ترکیب شیرین شادی و نشاط ویژه‌ ای را به شما و اطرافیانتان می‌ بخشد. پس از مدتی، نت‌ های میانی با بوی سوسن، آلو برقانی و گل یاس جانشین نت‌ های آغازی می‌ شوند. نت‌ های میانی، شور و هیجان را در شما به بالاترین میزان..

عطر جیبی زنانه مینی کریستال دولچه اند گابانا پور فم 25 میلی لیتر

37,000 تومان

عطر زنانه دولچه اند گابانا مدل  Pour Femme  اولین عطر برند دولچه اند گابانا  است که در سال 1992 به بازار عرضه شد. طراحان دولچه اند گابانا در سال 2012 این عطر را با فرمولی مشابه احیا کردند. عطر زنانه وسوسه انگیز  دولچه اند گابانا پور فم رایحه ایی گرم، شیرین و گروه بویایی گُلی دارد. این عطر برای استفاده در فصول سرد سال گزینه بسیار خوبی است. ماندگاری ..

ادوپرفیوم مردانه دولچه اند گابانا د وان 100 میلی لیتر

745,000 تومان

ادوپرفیوم مردانه دولچه اند گابانا «دی اند جی» د وان ( Dolce and Gabbana The One Eau De Parfum ) توسط «استفانو گابانا» طراحی و در سال 2015 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. نسخه ادوپرفیوم دولچه اند گابانا د وان، 7 سال پس از نسخه ی ادوتویلت آن تولید شد. این عطر رایحه ایی گرم، تند و شیرین داشته و گروه بویایی آن چوبی ادویه ایی است. بهترین زمان برای استفاد..

ادوتویلت زنانه دولچه اند گابانا لایت بلو 100 میلی لیتر

700,000 تومان

ادوتویلت زنانه دولچه اند گابانا لایت بلو ( Dolce and Gabbana Light Blue ) توسط الیویر کرسپ طراحی و در سال 2001 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر زنانه رایحه ایی خنک و شیرین دارد و گروه بویایی آن گل میوه ایی است. عطر زنانه لایت بلو گزینه ی مناسبی برای استفاده در روزهای گرم بهاری و تابستانی می باشد. دی اند جی لایت بلو میزان ماندگاری و پراکندگی (..

ادوتویلت مردانه دولچه اند گابانا د وان 100 میلی لیتر

625,000 تومان

ادوتویلت مردانه دولچه اند گابانا «دی اند جی» د وان ( Dolce and Gabbana Eau De Toilette The One ) توسط «اولیویر پولژ» طراحی و در سال 2008 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. برند دی اند جی، بعد از عطر زنانه دولچه اند گابانا د وان و موفقیت پر سر و صدایی که کسب کرد، ادوتویلت مردانه دولچه اند گابانا د وان را نیز روانه بازار کرد. هدف از تولید این عطر، ایجاد ..

عدم موجودی در انبار

ادوتویلت مردانه دولچه اند گابانا لایت بلو پور هوم 125 میلی لیتر

545,000 تومان

وقتی ادو تویلت مردانه دولچه اند گابانا لایت بلو پور هوم را روی پوستتان اسپری می کنید، متوجه بوی ماندارین، سرو کوهی، گریپ فوروت و ترنج خواهید شد. خنک و تند بودن این نت‌ها، انرژی زیادی به شما می دهد. پس از مدتی، نت‌‎های میانی جای این نت‌های ابتدایی را می‌ گیرند. نت‌های میانی شامل فلفل سیاه، رزماری و چوب قرمز برزیلی هستند. این نت‌های ملایم بوی مطلوبی ..

2 تا 3 روز دیگر

ادوپرفیوم زنانه دولچه اند گابانا اینتنس 100 میلی لیتر

270,000 تومان

وقتی ادو پرفیوم زنانه دولچه گابانا پور فم اینتنس را روی پوست یا لباستان اسپری کنید، بوی ماندارین و بهار نارنج  به‌سرعت در فضا پخش می‌شود. شیرینی حاصل از این ترکیب باعث ایجاد حس شادی و نشاط و هیجان در شما و اطرافیانتان می‌شود. بعد از مدتی، رایحه‌ی ترکیبی گل مریم و شکوفه پرتقال جای نت‌های ابتدایی را می‌ گیرد. گرمی و شیرینی این ترکیب انرژی شما را دوچن..

عدم موجودی در انبار

ادوپرفیوم مردانه دولچه اند گابانا پور هوم اینتنسو 125 میلی لیتر

549,000 تومان

ادوپرفیوم مردانه دولچه گابانا پور هوم اینتنسو Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso عطری گرم و تند است. این عطر در سال 2015 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطری با رایحه ­‌ی چوبی معطر که برازندگی و حس شیک بودن را از خود تراوش می‌ کند و تلفیقی از حس تمیزی، تازگی و ثروت است و رايحه آن نويد دهنده یک غريزه پاک و احساس هيجان آميز بوده و موجب بروز فطرت ناب آدمی..

عدم موجودی در انبار

عطر جیبی ادوپرفیوم زنانه مینی کریستال دولچه اند گابانا اینتنس 25 میلی لیتر

26,000 تومان

وقتی ادو پرفیوم زنانه دولچه گابانا پور فم اینتنس را روی پوست یا لباستان اسپری کنید، بوی ماندارین و بهار نارنج  به‌سرعت در فضا پخش می‌شود. شیرینی حاصل از این ترکیب باعث ایجاد حس شادی و نشاط و هیجان در شما و اطرافیانتان می‌شود. بعد از مدتی، رایحه‌ی ترکیبی گل مریم و شکوفه پرتقال جای نت‌های ابتدایی را می‌ گیرد. گرمی و شیرینی این ترکیب انرژی شما را دوچن..

نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)