دانهیل (Dunhill)

عطر جیبی ادوپرفیوم مردانه مینی کریستال دانهیل آیکون ابسولوت 25 میلی لیتر

38,000 تومان

عطر مردانه دانهیل آیکون ابسولوت ( Dunhill Icon Absolute ) توسط کارلوس بنایم طراحی و در سال 2015 به بازار عطر و ادکلن دنیا معرفی شد. این عطر مردانه رایحه ایی گرم و تند داشته و گروه بویایی آن چوبی تند ادویه ایی است. بطری این عطر  شبیه به دانهیل آیکون ولی مجلسی تر و با رایحه ایی متفاوت تر از آن طراحی شده است. مناسب ترین زمان برای استفاده از دانهیل آیک..

عطر جیبی ادوپرفیوم مردانه مینی کریستال دانهیل آیکون 25 میلی لیتر

39,000 تومان

عطر مردانه دانهیل آیکون ( Dunhill Icon ) توسط کارلوس بنایم طراحی و در سال 2015 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی خنک و تلخ داشته و گروه بویایی آن چوبی معطر است. استفاده عطر مردانه دانهیل آیکون در تمامی فصول سال پیشنهاد می شود. اما بهترین زمان برای استفاده از این عطر روزهای بهاری، تابستانی و پاییزی می باشد. عطر مردانه دانهیل آیکون، او..

عطر جیبی ادوپرفیوم مردانه مینی کریستال دانهیل لاندن دیزایر بلک 25 میلی لیتر

38,000 تومان

عطر مردانه دانهیل لاندن دیزایر بلک ( Dunhill London Desire Black ) در سال 2014 تولید و روانه بازار عطر و ادکلن شد. این عطر رایحه ایی گرم و تند داشته و گروه بویایی آن شرقی سرخس گونها است. دانهیل لاندن دیزایر بلک گزینه ی بسیار مناسبی برای استفاده در مجالس و مهمانی های شبانه است. میزان ماندگاری این عطر بسیار عالی و میزان پراکندگی (پخش بوی) آن بسیار خو..

ادوتویلت مردانه آلفرد دانهیل (دانهیل قهوه ای) 75 میلی لیتر

319,000 تومان

ادوتویلت مردانه آلفرد دانهیل «دانهیل قهوه ای» ( Dunhill Alfred Dunhill ) توسط میشل آلمریک طراحی و در سال 2003 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی گرم، تند و تلخ داشته و گروه بویایی آن چوبی شرقی است. استفاده از عطر مردانه آلفرد دانهیل در مجالس رسمی و میهمانی های شبانه پیشنهاد می شود. از این عطر به دلیل طبع گرم در روزها و شب های سرد پایی..

عطر جیبی ادوپرفیوم مردانه مینی کریستال دانهیل دیزایر رد ( قرمز ) 25 میلی لیتر

37,000 تومان

عطر جیبی مردانه آلفرد دانهیل دیزایر رد «دانهیل قرمز» ( Dunhill Desire Red ) توسط میشل آلمریک طراحی و در سال 2000 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی گرم و شیرین داشته و گروه بویایی آن شرقی چوبی است. بهترین زمان استفاده از عطر مردانه دانهیل دیزایر رد (قرمز) در شب های سرد پاییزی و زمستانی می باشد. استفاده از این عطر در مجالس و مهمانی های..

ادو تویلت مردانه دانهیل لاندن دیزایر بلو ( آبی ) 100 میلی لیتر

315,000 تومان

ادوتویلت مردانه دانهیل لاندن دیزایر بلو «آبی» ( Alfred dunhill Desire Blue ) توسط فیلیپ رومانو طراحی و در سال 2002 توسط برند دانهیل به بازار عطر و ادکلن ارائه شد. دانهیل لاندن دیزایر بلو رایحه ایی خنک و ملایم داشته و گروه بویایی آن رایحه معطر سبز است. این عطر میزان ماندگاری بسیار خوب و میزان پراکندگی بسیار بالایی دارد. لاندن دیزایر بلو برای استفاده..

ادوتویلت مردانه آلفرد دانهیل دیزایر رد ( قرمز ) 100 میلی لیتر

323,000 تومان

ادوتویلت مردانه آلفرد دانهیل دیزایر رد «دانهیل قرمز» ( Dunhill Desire Red ) توسط میشل آلمریک طراحی و در سال 2000 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی گرم و شیرین داشته و گروه بویایی آن شرقی چوبی است. بهترین زمان استفاده از عطر مردانه دانهیل دیزایر رد (قرمز) در شب های سرد پاییزی و زمستانی می باشد. استفاده از این عطر در مجالس و مهمانی های..

ادوتویلت مردانه آلفرد دانهیل کاستوم 100 میلی لیتر

289,000 تومان

ادوتویلت مردانه آلفرد دانهیل کاستوم ( Alfred dunhill Custom ) در سال 2011 به بازار عطر و ادکلن دنیا معرفی شد. این عطر رایحه ایی تند داشته و گروه بویایی آن چوبی ادویه ای تند است. از عطر مردانه آلفرد دانهیل کاستوم در روزها و شب های پاییزی و زمستانی میتوان استفاده کرد. اما بهترین و مناسب ترین زمان برای استفاده از این عطر شب های سرد و بلند زمستانی است...

ادوتویلت مردانه آلفرد دانهیل دیزایر رد ( قرمز ) 150 میلی لیتر

425,000 تومان

عطر مردانه آلفرد دانهیل دیزایر رد «دانهیل قرمز» 150 میلی لیتر ( Dunhill Desire Red ) توسط میشل آلمریک طراحی و در سال 2000 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر مردانه رایحه ایی گرم و شیرین داشته و گروه بویایی آن شرقی چوبی است. بهترین زمان برای استفاده از عطر مردانه دانهیل دیزایر رد (قرمز) شب های سرد پاییزی و زمستانی می باشد. استفاده از این عطر در ..

ادوتویلت مردانه دانهیل ادیشن 100 میلی لیتر

325,000 تومان

ادوتویلت مردانه دانهیل ادیشن ( Dunhill Edition ) توسط آلاین آستوری طراحی و در سال 1984 به بازار عطر و ادکلن دنیا معرفی شد. این عطر رایحه ایی تند داشته و گروه بویایی آن معطر گونه های سرخسی است. بهترین زمان برای استفاده از این عطر مردانه جوان پسند روزهای پاییزی و تابستانی است. دانهیل ادیشن با رایحه خاص و منحصر به فردش گزینه بی نظیری برای هدیه دادن به..

ادوتویلت مردانه دانهیل فرش 100 میلی لیتر

319,000 تومان

ادوتویلت مردانه دانهیل فرش ( Dunhill Fresh ) توسط موریس راسل طراحی و در سال 2005 به بازار عطر و ادکلن ارائه شد. این عطر رایحه ایی خنک و تند داشته و گروه بویایی آن میوه ای چوبی است. عطر مردانه دانهیل فرش برای استفاده در هر مکانی مناسب می باشد. بهترین زمان برای استفاده از این عطر روزهای گرم بهاری و تابستانی می باشد. عطر مردانه دانهیل فرش از عطرهای پر..

ادوتویلت مردانه دانهیل لاندن 100 میلی لیتر

379,000 تومان

ادوتویلت مردانه دانهیل لاندن «دانهیل لندن» ( Dunhill London ) در سال 2008 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی گرم و شیرین داشته و گروه بویایی آن شرقی فوژه است. بهترین زمان برای استفاده از عطر مردانه دانهیل لاندن روزها و شب های بهاری و پاییزی می باشد. عطر مردانه دانهیل لاندن از محبوب ترین و پرفروش ترین عطرهای برند دانهیل است. استفاده از..

ادوتویلت مردانه دانهیل لاندن دیزایر بلو ( دانهیل آبی ) 150 میلی لیتر

490,000 تومان

ادوتویلت مردانه دانهیل لاندن دیزایر بلو «دانهیل آبی» ( Dunhill London Desire Blue ) توسط فیلیپ رومانو طراحی و در سال 2002 توسط برند دانهیل به بازار عطر و ادکلن ارائه شد. دانهیل لاندن دیزایر بلو رایحه ایی خنک و ملایم داشته و گروه بویایی آن رایحه معطر سبز است. این عطر مردانه، میزان ماندگاری بسیار خوب و میزان پراکندگی بسیار بالایی دارد. عطر لاندن دیزا..

ادوپرفیوم مردانه دانهیل آیکون 100 میلی لیتر

469,000 تومان

ادوپرفیوم مردانه دانهیل آیکون ( Dunhill Icon ) توسط کارلوس بنایم طراحی و در سال 2015 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی خنک و تلخ داشته و گروه بویایی آن چوبی معطر است. استفاده عطر مردانه دانهیل آیکون در تمامی فصول سال پیشنهاد می شود. اما بهترین زمان برای استفاده از این عطر روزهای بهاری، تابستانی و پاییزی می باشد. عطر مردانه دانهیل آیک..

ادوپرفیوم مردانه دانهیل آیکون ابسولوت 100 میلی لیتر

479,000 تومان

ادوپرفیوم مردانه دانهیل آیکون ابسولوت ( Dunhill Icon Absolut ) توسط کارلوس بنایم طراحی و در سال 2015 به بازار عطر و ادکلن دنیا معرفی شد. این عطر مردانه رایحه ایی گرم و تند داشته و گروه بویایی آن چوبی تند ادویه ایی است. بطری این عطر  شبیه به دانهیل آیکون ولی مجلسی تر و رنگ طلایی دارد، با رایحه ایی متفاوت تر از آن طراحی شده است. مناسب ترین زمان برای ..

نمایش 1 تا 15 از 18 (2 صفحه)