رژلب دولوکس کاشمر فلورمار شماره DC33

48,900 تومان
  • تولید کنندگان فلورمار (Flormar)
  • کد محصول: FLORMAR DELUXE CASHMERE LIPSTICK STYLO DC33
  • امتیاز جایزه: 10
  • موجودی: در انبار

رژلب دولوکس کاشمر فلورمار شماره DC33

فرمولاسیون رژلب دولوکس کاشمر فلورمار حاوی نرم ترین رنگ دانه هایی است که با تزریق آخرین نسل ترکیبات مرطوب کننده در آنها تولید شده اند. ترکیبات ارکیده لبها را نرم و مرطوب نگاه داشته و ضمن محافظت در مقابل رادیکالهای آزاد، خطوط لب ها را مشخص تر می کند. کره درخت روغن قلم و کره کاکائوی موجود در این رژ لب همزمان با تقویت لب ها احساس لطافت لذت بخشی را ایجاد می کند. وجود انواع آنتی اکسیدان ها در ترکیبات این رژ جلوه ای شیشه به لب داده و ضمن مرطوب نگاه داشتن و تقویت لب ها، از آنها در مقابل عوامل محیطی محافظت می کند.

مشخصات محصول: با بافت نرم و سبكي كه دارد نرمي خاصي به لب ها مي بخشد. مخلوطي از كره شيا، نارگيل و آنتي اكسيدان هاي مخصوص باعث مي شود رطوبت و نرمي لب ها حفظ شود. روغن كمپلكس اركيده باعث مي گردد اين ماتيك بخوبي روي لب هاي شما بنشيند.

مواد تشكيل دهنده موثر:

روغن كمپلكس اركيده: اين نرم كننده طبيعي سرشار از مواد معدني باعث زيبايي لب هاي شما شده و نرم كنندگي آن به خاطر کاپریلیک / کاپریک تری گلیسرید مي باشد. اين روغن رطوبت طبيعي لب ها را حفظ مي كند، فاقد راديكال هاي شيميايي بوده و خطوط ريز روي لب ها را محو مي نمايد. هيچ اثري از چربي روي لب ها نمي گذارد. به آساني روي لب ها مي نشيند.

كره گياه شيا: پوست را نرم و تقويت مي كند، و ضمن داشتن تاثير آنتي اكسيدان به رشد مجدد سلول هاي پوستي شما كمك مي كند.

كره نارگيل: پوست را مرطوب، تقويت و آرام مي كند و انعطافپذيري را بدان باز مي گرداند. از پوست در برابر پرتوهاي خورشيدي مضر مراقبت مي نمايد.

مخلوط آنتي اكسيدان مخصوص: افكت آنتي اكسيدان توليد مي كند، از پوست در برابر تاثيرات مخرب پرتوهاي خورشيدي محافظت مي نمايد و آنها را نرم و مربوط مي سازد.

پليمرهاي براق: براي افكت براقي و درخشندگي

استرها: بافت نرمي ايجاد كرده و توزيع يكنواخت رنگ لب را به همراه دارد.

ویژگی های اصلی
برند فلورمار (Flormar)
نوع جامد ( براق )
شماره رنگ DC33
رنگ پایه قهوه ای براق
حجم 3 گرم
مقدار
SPF (میزان SPF)
ویتامین
ضد آب
عصاره
کشور تولید کننده ترکیه
صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
شماره مجوز 9310061169932624
ساير ویژگی ها

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید