فراری (Ferrari)

ادوتویلت مردانه فراری اسکودریا قرمز 125 میلی لیتر

285,000 تومان

ادوتویلت مردانه فراری رد Ferrari Red for men عطری خنک و شیرین است که مناسب استفاده درفصول گرم سال می باشد. این عطر محصولی ماندگار با میزان پراکنندگی خوبی است و درسال 1996 طراحی و روانه ی بازار شد . رایحه ی غالب آن ریحان ، گریپ فوروت ، ماندارین و ترنج بوده و تنها دارای یک نت در هرم بویایی خود می باشد . خرید عطر فراری رد با توجه به پخش بوی خوب، حج..

ادوتویلت مردانه فراری من این رد 100 میلی لیتر

331,000 تومان

ادوتویلت مردانه فراری من این رد Ferrari man in red رایحه ای گرم و شیرین از نتهای معطر و آرام بخش دارد که تداعی کننده حس شجاعت، قدرت و جذابیت برای آقایان شیک پوش است. این عطر محصول کشور ایتالیاست که در سال 2015 طراحی و به بازار جهانی معرفی وعرضه شد. فراری من این رد حاوی ماهیت مردانگی است و نوعی مردی را که به شیوه پویا زندگی می کند، نمایان می کند.در ..

ادوپرفیوم مردانه فراری Essence Musk حجم 100 ميلی ليتر

344,000 تومان

این ادوپرفیوم مردانه در سال 2013 توسط برند ایتالیایی فراری به بازار عرضه شد ساختار این عطر از گیاهان معطر- اقیانوس –خاک – زمین- میوه – مرکبات و چوب تشکیل شده است . اسنس مشک رایحه‌ ای خنک و شیرین از ترکیباتی که بر محور مشک سفید تشکیل شده‌اند ارائه می‌ دهد. بازده این محصول در زمان های مختلف: در صد غلظت عطر:..

ادوپرفیوم مردانه فراری اسنس عود 100 میلی لیتر

389,000 تومان

ادوپرفیوم مردانه فراری اسنس عود Ferrari Essence Oud عطری  گرم و تند و در عین حال تلخ که از ترکیب رایحه های گرم و شیرین وانیل و همراهی تلخی و حس دودی مانند مشخصی از چرم و عود آغاز می شود. با گذر زمان رایحه عطر گرم تر و شیرین تر شده و با اضافه شدن رایحه گل رز لطافتی از جنس گل ها نیز به ترکیب عطر اضافه می شود که باعث متعادل تر شدن تلخی چرم و عود می گر..

عدم موجودی در انبار

ادوتویلت مردانه فراری اسکودریا 125 میلی لیتر

175,000 تومان

ادوتویلت مردانه فراری اسکودریا ( Ferrari Scuderia ) در سال 2010 وارد بازار عطر و ادکلن شد. این عطر رایحه ایی تند و طبعی خنک دارد.. بطری ادوتویلت فراری اسکودریا بسیار اسپرت طراحی شده و سمبلی از مسابقات ماشین های فراری است. بهترین زمان برای استفاده از فراری اسکودریا روزهای گرم بهاری و تابستانی است این عطر برای آقایان قدرتمند و مصممی مناسب است که در گ..

عدم موجودی در انبار

ادوتویلت مردانه فراری بلک (مشکی) 125 میلی لیتر

105,000 تومان

ادوتویلت مردانه فراری بلک Ferrari Black عطری گرم و شیرین است .این عطردر سال۱۹۹۹ طراحی و مخصوص آقایانی جذاب و منحصر به فرد روانه ی بازار گردید. این عطر که انتخاب عالی برای مصرف در فصول خنک سال می باشد دارای رایحه ی غالبی از گرمی دارچین و هل و شیرینی و لطافت گل های رز و یاس بوده و بسیار پرطرفدار و هوس انگیز است.محصولی تقریبا کلاسیکی است  که با ترکیب ..

عدم موجودی در انبار

ادوتویلت مردانه فراری لایت اسنس 125 ميلی ليتر

235,000 تومان

ادوتویلت مردانه فراری لایت اسنس Ferrari Light Essence for men  عطری خنک و شیرین است که مناسب استفاده درفصول گرم سال می باشد. این عطر محصولی ماندگار با میزان پراکنندگی خوبی است و درسال 2007 طراحی و روانه ی بازار شد . این عطر با ترکیبی از انواع میوه های شیرین و خوشمزه نظیر سیب سبز و لیمو و گل های همچون مانگا و شکوفه های معطر و اغوا کننده ی پرتقال بسی..

در انبار(موجود)

پک مردانه فراري اسنس مسک 100 ميلي ليتر

170,000 تومان

پک هدیه ادوپرفیوم مردانه فراري اسنس مسک 100 ميلي ليتر ویژه مناسبت های مختلف در فروشگاه اینترنتی گیتی تک..

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)