ژیوانشی (Givenchy)

عطر جیبی ادوپرفیوم زنانه جینی کالکشن ژیوانشی آنجِئو دمون 25 میلی لیتر

39,000 تومان

ادو پرفیوم زنانه ژیوانشی (جیوانچی) آنجِئو دمون در سال 2006 به بازار عطر و ادکلن در جهان معرفی شد. عطر زنانه ژیوانشی آنجِئو دمون رایحه ایی شیرین و طبعی گرم دارد و گروه بویایی آن گل های شرقی است. این عطر زنانه میزان ماندگاری و پراکندگی بسیار خوبی نیز داشته و برای استفاده در فصول سرد سال (به ویژه شب های پاییز و زمستان) انتخاب مناسبی است. معنی نام این ..

عطر جیبی ادوپرفیوم زنانه جینی کالکشن ژیوانشی ادو مازل دی ژیوانشی 25 میلی لیتر

37,000 تومان

ادو تویلت زنانه ادو مازل دو ژیوانشی  Eaudemoiselle de Givenchy for women که توسط Francois Demachy خلق شد ، سمبلی از ارزش های اشرافی کمپانی ژیوانشی می باشد . این عطر که تلفیقی از سبک مدرن و کلاسیک است ، ایده آلی برای بانوان جوان و معاصر می باشد همچنین با بطری بسیار شیک و در عین حال ساده ی خود برای خرید هدیه انتخابی بی نظیری است .  این عطر جذاب با ما..

عطر جیبی ادوپرفیوم زنانه جینی کالکشن ژیوانشی ایرسیستیبل لایو 25 میلی لیتر

39,000 تومان

عطر زنانه ایرسیستیبل لایو در سال 2015 توسط برند ژیوانشی تولید و روانه بازار عطر و ادکلن شد. طراح خوش ذوق این عطر زنانه دومینیک روپیورن است. ادوپرفیوم زنانه ایرسیستیبل لایو رایحه ایی شیرین، تند و خنک دارد. گروه بویایی این عطر گُلی – میوه ایی است و برای استفاده در روزهای گرم بهاری و تابستانی بسیار مناسب می باشد. رایحه های اصلی ادوپرفیوم زنانه ایرسیست..

عطر جیبی ادوپرفیوم مردانه (مینی کریستال) ژيوانشی پی 25 میلی لیتر

38,000 تومان

عطر مردانه ژیوانشی پی ، عطری گرم و تلخ است که در سال 1998 توسط آلبرتو موریلاس  ساخته شده است. گروه بویایی این عطر رایحه چوبی شرقی می باشد. میزان ماندگاری و پراکندگی خوبی نیز دارد. این ادکلن که مخصوص آقایان جذاب و شیک طراحی شده است برای مصرف در تمامی فصول به استثنای تابستان و مجالس رسمی بسیار مناسب می باشد. برند ژیوانشی (Givenchy): ژیوانشی شرک..

عطر جیبی ادوتویلت زنانه جینی کالکشن ژیوانشی ایرسیستیبل لایو 25 میلی لیتر

39,000 تومان

ادوتویلت زنانه ژیوانشی ایرسیستیبل لایو در سال 2016 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی خنک و شیرین داشته و گروه بویایی آن گُلی-میوه ایی است. عطر زنانه ژیوانشی ایرسیستیبل لایو برای استفاده در روزهای گرم بهاری و تابستانی پیشنهاد می شود. میزان ماندگاری و پراکندگی (پخش بوی) این عطر بسیار خوب است. شرکت اماراتی جینی کالکشن با نسخه برداری از ..

ادوتویلت مردانه ژیوانشی پی 100 میلی لیتر

689,000 تومان

عطر مردانه ژیوانشی پی ، عطری گرم و تلخ است که در سال 1998 توسط آلبرتو موریلاس  ساخته شده است. گروه بویایی این عطر رایحه چوبی شرقی می باشد. میزان ماندگاری این عطر 3-6 ساعت می باشد و میزان پراکندگی خوبی نیز دارد. این ادکلن که مخصوص آقایان جذاب و شیک طراحی شده است برای مصرف در تمامی فصول به استثنای تابستان و مجالس رسمی بسیار مناسب می باشد. برند ژیو..

ادوتویلت زنانه ژیوانشی ادو مازل دی ژیوانشی 100 میلی لیتر

693,000 تومان

ادوتویلت زنانه ادو مازل دو ژیوانشی Eaudemoiselle de Givenchy for women که توسط Francois Demachy خلق شد، سمبلی از ارزش های اشرافی کمپانی ژیوانشی می باشد. این عطر که تلفیقی از سبک مدرن و کلاسیک است، ایده آلی برای بانوان جوان و معاصر می باشد همچنین با بطری بسیار شیک و در عین حال ساده ی خود برای خرید هدیه انتخابی بی نظیری است. این عطر جذاب با ماندگاری ..

ادوتویلت مردانه ژيوانشی جنتلمن آنلی اینتنس 100 میلی لیتر

745,000 تومان

ادوتویلت مردانه ژيوانشي جنتلمن آنلی اینتنسGivenchy Gentlemen Only Intense عطری گرم و تلخ است. این عطر در سال ۲۰۱۴ به بازارعرضه شد.  عطر ادکلن جیوانچی جنتلمن اونلی اینتنس ، ممتاز و خارق العاده کاملا محرک و دوست داشتنی بوده و مخصوص مردانی زیرک با قدرت کشش بسیار بالا طراحی گردیده است .ترکیب تلخ و گرم آن که هر خانمی را شیفته ی خود می کند دارای رایحه ای..

ادوتویلت مردانه ژيوانشی پلی 100 میلی لیتر

495,000 تومان

ادوتویلت مردانه ژيوانشي پلی Givenchy Play دارای رایحه‌ای تند و خنک است که برای فصول گرم سال انتخاب مناسبی خواهد بود که در سپتامبر 2008 وارد بازار شد و این ادکلن توسط ستاره پاپ جاستین تیمبرلیک Justin Timberlake تبلیغ می شد. در بطری به شکل MP3 پلیر است. این بطری از شیشه شیری رنگ، همراه با قاب کافالونیوم و دکمه ای فشاری پلاستیکی ساخته شده است. سازندگا..

ادوتویلت مردانه ژيوانشی پلی اینتنس 100 ميلی ليتر

599,000 تومان

ادوتویلت مردانه ژیوانشی پلِی اینتنس Givenchy Play Intense در سال 2008 به بازار عرضه شد. دلیل اصلی موفقیت کمپین تبلیغاتی Play Intense حضور ستاره‌ی پاپ و بازیگر مشهوری چون جاستین تیمبرلیک Justin Timberlake درآن بود. این عطر بوی تند، شرقی و گرمی دارد و برای استفاده در شب‌ های سرد و طولانی پاییزی و زمستانی مناسب است. لازم به ذکر است که طراحی و فرمولاسی..

ادوتویلت مردانه ژیوانشی پور هوم 100 میلی لیتر

524,000 تومان

ادوتویلت مردانه ژیوانشی پورهوم GIVENCHY POUR HOMME  عطری گرم و تلخ است .این عطر فریبنده و جسور دارای ظاهری زیبا، خلاقانه و با حس و مناسب برای آقایان جنتلمن و شیک پوش است که روزانه از استفاده آن لذت ببرند. ژیوانشی پورهوم نسخه دوقلو بلو لیبل می باشد که در سال 2004 توسط alberto Morillas و Ilias Ermenidis طراحی شد. برند ژیوانشی (Givenchy): Givenc..

ادوتویلت مردانه ژیوانشی پور هوم بلو لیبل 100 میلی لیتر

589,000 تومان

ادو تویلت مردانه ژیوانشی پور هوم بلو لیبل Givenchy Pour Homme Blue Labelعطری خنک و تند است که  توسط شخصی به نام Alberto Morillas خلق شد که با رایحه ای آرام بخش و حسی سرشار از آزادی و لطافت ، مخصوص آقایان اکتیو و جذاب طراحی شده است . این محصول با نت هایی چوبی ، تند ، خنک و بسیار لطیف بهترین انتخاب برای فصول گرم سال می باشد . برند ژیوانشی (Givench..

ادوپرفیوم زنانه ژيوانشی هات کوتور 100 ميلی لیتر

650,000 تومان

ژیوانشی هات کوتور توسط آلبرتو موریلاس و جک کاوالیر طراحی شد و در سال2000  توسط کشور فرانسه و برند نام آشنای ژیوانشی  به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی شیرین ، تند و گرم دارد. ساختار رایحه ی این عطر چوب ، مرکبات ، خاک و زمین ، گیاهان معطر ، گل ، میوه و ادویه است. هات کور ماندگاری خوب و پخش بویی عالی دارد. نت های بویایی این عطر عبار..

ادوپرفیوم زنانه ژیوانشی آنجِئو دمون 100 میلی لیتر

805,000 تومان

ادو پرفیوم زنانه ژیوانشی ( جیوانچی ) آنجِئو دمون در سال 2006 به بازار عطر و ادکلن در جهان معرفی شد. عطر زنانه ژیوانشی ( جیوانچی ) آنجِئو دمون رایحه ایی شیرین و طبعی گرم دارد و گروه بویایی آن گل های شرقی است. این عطر زنانه میزان ماندگاری و پراکندگی بسیار خوبی نیز داشته و برای استفاده در فصول سرد سال (به ویژه شب های پاییز و زمستان) انتخاب مناسبی است...

ادوپرفیوم زنانه ژیوانشی اورگانزا 100 میلی لیتر

839,000 تومان

این عطر توسط سرژ منسو طراحی و در سال 1996 توسط برند ژیوانشی معرفی شد . عطر زنانه ژیوانشی اورگانزا رایحه ایی شیرین ، تند و گرم دارد . ساختار رایحه ی این عطر وانیل ، چوب ، مرکبات ، خاک و زومین و گُل است. ژیوانشی اورگانزا ماندگاری بسیار خوبی دارد. شیشه‌ ی بلند و کشیده‌ ی این ادوپرفیوم کاملاً ظریف و شیک طراحی شده. در بطری شبیه یک کلاه زنانه بوده که روی..

نمایش 1 تا 15 از 16 (2 صفحه)