عطر جیبی ادوپرفیوم زنانه جینی کالکشن گوچی فلورا بای گوچی 25 میلی لیتر

-- ناموجود --
  • تولید کنندگان گوچی (Gucci)
  • کد محصول: Gucci Flora By Gucci (Genie Collection) For Women 25ml
  • امتیاز جایزه: 3
  • موجودی: عدم موجودی در انبار
اطلاع از زمان موجودی کالا

عطر جیبی ادوپرفیوم زنانه جینی کالکشن گوچی فلورا بای گوچی 25 میلی لیتر

ادوتويلت زنانه گوچی فلورا Gucci Flora نام دارد. عطری شيرين و خنک است. همان‌طور که از اسم فلورا برمي‌آيد، عنصر اصلي تشکيل دهنده‌ي بوي آن، گل است. اين ادو تويلت در سال 2009 توليد و عرضه شد. روي شيشه نام Flora  Gucci در يک کادر مشکی رنگ ديده می شود. بند چرمی مشکيپی با منگوله‌ های طلایی اش به شکل يک پاپيون دور گردن بطري را احاطه کرده است. اين بند با در شش ضلعی و مشکی رنگ بطری و همچنين کادر مشکی روي شيشه، هارمونی بسيار جالبی ايجاد میکند.
وقتی فلورا بای گوچی را روی پوست و در محل نبض و يا لباس خود اسپری کنيد، بوی مرکبات، گل صد تومانی و پرتقال ماندرين در محيطی که در آن حضور داريد به سرعت پخش می شود. اين ترکيب سه‌ گانه نشاط و شادابی محسوسی را به شما و اطرافيانتان منتقل می کند. وقتی مدتی از اين حالت گذشت، نت‌ های ميانی با وجود گياه اوسمانتوس و گل رز جای نت‌ های قبلی را می گيرند. گياه اوسمانتوس بومی کشور چين است. بوی اين گياه شما را ناخواسته به دنيای شرق می برد. اين نت‌ها شيرينی و خنکی مطلوبی را ايجاد می کنند. با گذشت زمان و جا افتادن نت‌های ميانی شاهد تغيير مسير آن‌ها به سمت بوی چوب صندل، گياه پاتچولی و فلفل صورتی خواهيد بود. ترکيب اين سه عنصر، هيجان و انرژی را تا انتهای زمان اثربخشی فلورا بای گوچی حفظ خواهد کرد.

خرید عطر زنانه گوچی فلورا  با توجه به حجم 75 میلی لیتری، ماندگاری قابل‌ قبول و قیمت منطقی و نه‌ چندان بالایش برای شما و کسی که این عطر را از شما هدیه می‌ گیرد بسیار لذت‌ بخش خواهد بود.

 تمامی محصولات معرفی شده در فروشگاه اینترتی گیتی تک بطور مستقیم از طریق تولیدکنندگان، وارد کنندگان و یا نمایندگی‌های رسمی آنها تامین و تقدیم شما می‌گردد و هرگز محصول کارکرده، بدون تاریخ و یا تقلبی با عناوین درجه یک ، اصل و ... در فروشگاه اینترنتی گیتی تک عرضه نشده و نخواهد شد. اگر به تازگی با ما آشنا شده‌اید نگران نباشید، شما می‌توانید از 7 روز مهلت عودت که شرایط آن بطور کامل در سایت فروشگاه اینترنتی گیتی تک  درج شده استفاده کرده و در صورت وجود هرگونه مشکل مطابق بندهای شرایط عودت، سفارش خود را عودت داده و وجه پرداختی را بطور کامل ظرف کمتر از ۲۴ ساعت کاری دریافت نمایید. فروشگاه اینترتی گیتی تک خریدی راحت با خیالی راحت را به شما پیشنهاد می دهد.


بازده این محصول در زمان های مختلف:

در صد غلظت عطر:

عطر و ادکلن ادوپرفیوم

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید