گس (Guess)

ادوتویلت زنانه گس سداکتیو 75 میلی لیتر

259,000 تومان

ادوتویلت زنانه گس سداکتیو Guess Seductive for women که توسط Veronique Nyberg خلق شد ، محصولی اغوا کننده ، فریبنده و منحصر به فردی می باشد. این عطر که مخصوص دوستدارن رایحه های گرم و شیرین طراحی شده  دارای تنی از تندی وانیل ، چوب کشمیری و گلابی همچنین لطافتی از ریشه زنبق زرد و شکوفه پرتقال می باشد، از این رو می تواند انتخاب عالی برای فصل پاییز باشد ...

ادوتویلت زنانه گس دیر 100 میلی لیتر

380,000 تومان

ادوتویلت زنانه گس دیر ( Guess Dare ) توسط برونو ایوانوویچ طراحی و در سال 2014 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. روی بطری عطر زنانه گس دیر برجستگی های بسیار زیبایی با ظرافت تمام نقش بسته و یک زنجیر طلایی گردنبند مانند به دور آن انداخته شده است. به این زنجیر پلاک طلایی وصل است که نام برند گس ( Guess ) به زیبایی تمام بر روی آن حک شده است. مایع درون بطری ..

ادوتویلت زنانه گس گرل 100 میلی لیتر

335,000 تومان

وقتی ادو تویلت زنانه گس گرل را روی پوست یا لباستان اسپری کنید، متوجه بوی رازبری، طالبی و ترنج خواهید شد. این ترکیب ملایم و شیرین شادی زیادی را در همین ابتدای کار به شما و اطرافیانتان منتقل می‌کند. پس از مدتی، نت‌های میانی از راه رسیده و جای نت‌های آغازی را می‌گیرند. این نت‌ها از ارکیده، سوسن و اقاقیا مشکی تشکیل ‌شده‌اند. این نت‌ها اعتمادبه‌نفس و شا..

ادوتویلت مردانه گس سداکتیو هوم 100 میلی لیتر

301,000 تومان

ادوتویلت مردانه گس سداکتیوهوم-Guess Seductive Homme، اولین محصول از ادیشن سداکتیو می باشد که برای دوستداران رایحه های گرم و تند طراحی شده و با ترکیبی چوبی ، معطر و نت های خوراکی روانه بازار شده است. وقتی گس سداکتیو هوم را روی پوست و محل نبض یا لباستان اسپری کنید، خیلی سریع متوجه بوی هل، پرتقال ماندارین و فلفل صورتی خواهید شد. این ترکیب سه‌گانه، گر..

ادوتویلت مردانه گس سداکتیو هوم بلو 100 میلی لیتر

289,000 تومان

ادوتویلت مردانه گس سداکتیو هوم بلو ( Guess Seductive Homme Blue ) توسط گایلوم فلانجی طراحی و در سال 2012 توسط برند آمریکایی گس وارد بازار عطر و ادکلن شد. گس سداکتیو هوم بلو رایحه ایی تند و خنک دارد و گروه بویایی آن چوبی دریایی است. استفاده از این عطر در روزهای گرم بهاری و تابستانی پیشنهاد می شود. گس سداکتیو هوم بلو میزان ماندگاری و پراکندگی بسیار خ..

ادوتویلت مردانه گس من 75 میلی لیتر

255,000 تومان

ادوتویلت مردانه گس من ( Guess Man ) توسط استیو دمرکادو طراحی و در سال 2006 توسط برند آمریکایی گس به بازار عطر و ادکلن ارائه شد. ادوتویلت مردانه گس من رایحه ایی خنک و ترش دارد و گروه بویایی آن مرکبات معطر است. این عطر برای استفاده در روزهای گرم سال (بهار و تابستان) و میهمانی های رسمی پیشنهاد می شود. میزان ماندگاری و پراکندگی (پخش بوی) عطر مردانه گس ..

ادوپرفیوم زنانه گس بای مارسیانو 100 میلی لیتر

199,000 تومان

ادوپرفیوم زنانه گس بای مارسیانو ( Guess by Marciano ) توسط باربارا زوبلین طراحی و در سال 2007 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی شیرین، گرم و وانیلی داشته و گروه بویایی آن گُلی میوه ایی است. میزان ماندگاری و پراکندگی (پخش بوی) عطر زنانه گس بای مارسیانو متوسط است. استفاده از این عطر زنانه در فصول سرد سال (پاییز و زمستان) پیشنهاد می شود..

ادوپرفیوم زنانه گس صورتی 75 میلی لیتر

234,000 تومان

وقتی ادو پرفیوم زنانه گس صورتی  را روی پوست یا لباستان اسپری کنید، بوی سیب سبز، ترنج، توت فرنگ و نارنگی فضای اطرافتان را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد،که با رایحه ای بی نظیر و ترکیبی ملایم ، شیرین بسیار دلپذیر و و فریبنده می باشد  که بسیار دوست داشتنی می باشد .شیرینی این نت‌های شادی، نشاط و طراوت را به شما هدیه می‌کند. با گذشت زمان، نت‌های میانی جای نت‌های..

عدم موجودی در انبار

ادوتویلت مردانه گس بای مارسیانو 100 میلی لیتر

240,000 تومان

ادوتویلت مردانه گس بای مارسیانو (  Guess by Marciano for men ) در سال 2009 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی تند، گرم و شیرین داشته و گروه بویایی آن تند شرقی است. عطر مردانه گس بای مارسیانو برای استفاده در تمامی فصول سال (به ویژه روزها و شب های پاییزی و زمستانی) مناسب است. برند گس، این عطر را به عنوان عطری برای افزایش اعتماد به نفس م..

نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)