هوگو باس (Hugo Boss)

برند Hugo Boss AG هوگو باس يک  خانه ی مد آلمانی و سبک زندگی است که در سال 1924 توسط Hugo Boss هوگو باس تاسيس شد. اين برند محصولات متعدد خود را در زمینه ی مد و زیورآلات ،تحت نام و هسته اصلي Hugo هوگوو Boss باس ارائه می دهد. اين برند همچنین با نام تجاری Boss تحت عنوان هایی نظیر : Boss Black  مخصوص لباس های کلاسيک و مدرن، Boss Orange  مخصوص لباس های منحصر به فرد با سبک غير متعارف و Boss Green مخصوص لباس های ورزشی و اسپورت محصولات خود را به بازار معرفی می کند. برند Hugo هوگو برای سبک و پيشرفت مد اروپا تلاش بسیار کرد و  در توليد عطر با شرکت هایی نظیر Proctor و Gamble Prestige همکاری های بسیاری داشت. اين برند در سال 1985 اولين عطر و ادکلن مردانه ی خود را با نام Boss Number One به بازار عرضه کرد. برند Hugo Boss در بازه زمانی 1985 تا 2014 دارای 59 عطر و ادکلن در کارنامه عطری خود می باشد. 

عطر جیبی ادوپرفیوم مردانه مینی کریستال هوگو باس باس د سنت 25 میلی لیتر

39,000 تومان

عطر جیبی مردانه هوگو باس باس د سنت «بوس د سنت» ( Hugo Boss Boss The Scent ) توسط برونو ژوانوویک طراحی و در سال 2015 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی گرم، تند و شیرین داشته و گروه بویایی آن آروماتیک ادویه ای است. بهترین زمان برای استفاده از عطر مردانه هوگو باس د سنت روزها و شب های پاییز، بهار و زمستان می باشد. شرکت اماراتی مینی کریست..

عطر جیبی ادوپرفیوم زنانه مینی کریستال هوگو باس هوگو وومن 25 میلی لیتر

37,000 تومان

عطر زنانه هوگو باس هوگو وومن «هوگو بوس زنانه» ( Hugo Boss Hugo Woman ) توسط اورسیلا واندل طراحی و در سال 1997 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی خنک و شیرین داشته و گروه بویایی آن گُلی میوه ایی است. بهترین زمان برای استفاده از عطر زنانه هوگو باس هوگو وومن فصول گرم سال ( روزهای بهاری و تابستانی ) می باشد. شعار معروف این عطر زنانه " تقل..

عطر جیبی ادوپرفیوم مردانه مینی کریستال هوگو باس من 25 میلی لیتر

39,000 تومان

عطر مردانه هوگوباس هوگو من (Hugo Boss Hugo Man ) توسط بوب آلیانو طراحی و در سال 1995 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی خنک و تند داشته و گروه بویایی آن رایحه معطر گیاهی است. بهترین زمان برای استفاده از هوگو باس سبز روزهای گرم بهاری و تابستانی می باشد. عطر مردانه هوگوباس هوگو من میزان ماندگاری و پراکندگی (پخش بوی) بسیار خوبی دارد. شرک..

عطر جیبی ادوپرفیوم زنانه مینی کریستال هوگو باس د سنت فور هر 25 میلی لیتر

39,000 تومان

عطر جیبی ادوپرفیوم زنانه هوگو باس د سنت فور هر ( HUGO BOSS Boss The Scent For Her ) در سال 2016 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی خنک و شیرین داشته و گروه بویایی آن گُلی میوه ایی است. از عطر زنانه هوگو باس د سنت فور هر در تمامی فصول سال میتوان استفاده کرد. اما بهترین زمان برای استفاده از این عطر روزهای بهاری، تابستانی و پاییزی است. ع..

عطر جیبی ادوپرفیوم مردانه مینی کریستال هوگو باس باتلد کالکتورز ادیشن 25 میلی لیتر

39,000 تومان

عطر جیبی مردانه هوگو باس باتلد کالکتورز ادیشن ( Hugo Boss Bottled Collector's Edition ) در سال 2014 به بازار عطر و ادکلن دنیا معرفی شد. این عطر رایحه ایی گرم و تند داشته و گروه بویایی آن چوبی ادویه ای است. بهترین زمان برای استفاده از عطر مردانه هوگو باس باتلد کالکتورز ادیشن، فصول سرد سال می باشد. این عطر مردانه برای آقایان امروزی، هدفمند و با انگیز..

عطر جیبی ادوپرفیوم مردانه مینی کریستال هوگو باس باتلد نایت 25 میلی لیتر

37,000 تومان

عطر جیبی مردانه هوگو باس باتلد نایت ( Hugo Boss Bottled Night ) در سال 2010 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی گرم و تند داشته و گروه بویایی آن چوبی معطر است. بهترین زمان برای استفاده از عطر مردانه هوگو باس باتلد نایت، شب های پاییزی و بهاری می باشد. استفاده از این عطر مردانه ی کلاسیک در مهمانی های رسمی شبانه پیشنهاد می شود. هوگو باس ب..

عطر جیبی ادوپرفیوم مردانه مینی کریستال هوگو باس باس باتلد 25 میلی لیتر

38,000 تومان

عطر مردانه هوگو باس باس باتلد ( Hugo Boss Boss Bottled ) توسط آنیک مناردو طراحی و در سال 1998 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی گرم و تند داشته و گروه بویایی آن چوبی ادویه ای است. بهترین زمان برای استفاده از عطر مردانه هوگو باس باس باتلد روزهای بهاری و پاییزی می باشد. هوگو باس باس باتلد از عطرهای پرطرفدار و خاص برند هوگو باس است که د..

عطر جیبی ادوپرفیوم مردانه مینی کریستال هوگو باس جاست دیفرنت 25 میلی لیتر

38,000 تومان

عطر جیبی مردانه هوگو باس «هوگو بوس» جاست دیفرنت (Hugo Boss Just Different) در سال 2011 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی تلخ و تند داشته و گروه بویایی آن آروماتیک است. بهترین زمان برای استفاده از عطر مردانه هوگو باس جاست دیفرنت روزها و شب های بهاری و تابستانی است. هوگو باس جاست دیفرنت نسخه ی جدیدی از ادکلن هوگو مردانه و از پرطرفدارتر..

ادوتویلت زنانه هوگو باس اورنج 75 میلی لیتر

475,000 تومان

ادوتویلت زنانه هوگو باس اورنج ( Hugo Boss Orange for woman ) در سال 2009 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. شیشه ی عطر هوگوباس اورنج با برش ها و نقش های بسیار ظریفی به رنگ نارنجی کمرنگ طراحی شده است. این عطر رایحه ایی خنک و ترش دارد و گروه بویایی آن گُلی است. عطر زنانه هوگو باس اورنج میزان ماندگاری بسیار خوب و میزان پراکندگی (پخش بوی) ضعیفی دارد. استفا..

ادوتویلت مردانه هوگو باس المنت 90 میلی لیتر

555,000 تومان

ادوتویلت مردانه هوگو باس «بوس» المنت ( Hugo Boss Element ) در سال 2009 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی خنک و ملایم داشته و گروه بویایی آن آروماتیک اقیانوسی است. مناسب ترین زمان برای استفاده از عطر مردانه هوگو باس المنت روزهای بهاری و تابستانی است. این عطر مردانه، پیشنهادی ویژه برای آقایان مدرن و شهری است که دوست دارند مطابق مُد و ب..

ادوتویلت مردانه هوگو باس جاست دیفرنت 125 میلی لیتر

439,000 تومان

ادوتویلت مردانه هوگو باس «هوگو بوس» جاست دیفرنت ( Hugo Boss Just Different ) در سال 2011 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی تلخ، تند و خنک داشته و گروه بویایی آن آروماتیک است. بهترین زمان برای استفاده از عطر مردانه هوگو باس جاست دیفرنت روزها و شب های بهاری و تابستانی است. هوگو باس جاست دیفرنت نسخه ی جدیدی از ادکلن هوگو مردانه و از پرط..

ادوتویلت زنانه هوگو باس ایکس ایکس 100 میلی لیتر

422,000 تومان

ادوتویلت زنانه هوگو باس ایکس ایکس «هوگو بوس ایکس ایکس» ( Hugo Boss XX ) در سال 2007 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر زنانه، رایحه ایی شیرین و ملایم داشته و گروه بویایی آن گُلی میوه ای است. نام عطر زنانه هوگو باس XX همانند نسخه ی مردانه آن، نمادی از تفاوت های کروموزومی مردان و زنان در علم ژنتیک است. بهترین زمان برای استفاده از عطر زنانه هوگو ب..

ادوتویلت مردانه هوگو باس انرژایز 125 میلی لیتر

409,000 تومان

ادوتویلت مردانه هوگو باس انرژایز ( Hugo Boss Energise ) توسط کلود دیر طراحی و در سال 2007 توسط برند هوگوباس به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. این عطر رایحه ایی خنک، تند و شیرین داشته و گروه بویایی آن چوبی معطر است. استفاده از عطر مردانه هوگو باس انرژیر در روزهای گرم بهاری و تابستانی پیشنهاد می شود. میزان ماندگاری و پراکندگی این عطر محبوب و پرطرفدار مرد..

ادوتویلت مردانه هوگو باس اورنج 100 میلی لیتر

381,000 تومان

ادوتویلت مردانه هوگو باس اورنج ( Hugo Boss Orange For Men ) در سال 2011 به بازار عطر و ادکلن دنیا معرفی شد. این عطر رایحه ایی خنک و شیرین داشته و گروه بویایی آن چوبی ادویه ایی است. عطر مردانه هوگو باس اورنج رایحه ایی با نشاط دارد و سرشار از هیجانات مثبت، شور و انرژی است. از این عطر مردانه در چهار فصل سال میتوان استفاده کرد. اما مناسب ترین زمان برای..

ادوتویلت مردانه هوگو باس این موشن 90 میلی لیتر

500,000 تومان

ادوتویلت مردانه هوگو باس این موشن «هوگو بوس این موشن» ( Hugo Boss In Motion ) توسط دومیتیل میشالون طراحی و در سال 2002 به بازار عطر و ادکلن دنیا معرفی شد. این عطر رایحه ایی خنک، ترش و تند داشته و گروه بویایی آن شرقی فوژه است. بهترین زمان برای استفاده از عطر مردانه هوگو باس این موشن روزهای بهاری و تابستانی می باشد. این عطر مردانه، اولین نسخه از سری ..

نمایش 1 تا 15 از 36 (3 صفحه)