هوگو باس (Hugo Boss)

برند Hugo Boss AG هوگو باس يک  خانه ی مد آلمانی و سبک زندگی است که در سال 1924 توسط Hugo Boss هوگو باس تاسيس شد. اين برند محصولات متعدد خود را در زمینه ی مد و زیورآلات ،تحت نام و هسته اصلي Hugo هوگوو Boss باس ارائه می دهد. اين برند همچنین با نام تجاری Boss تحت عنوان هایی نظیر : Boss Black  مخصوص لباس های کلاسيک و مدرن، Boss Orange  مخصوص لباس های منحصر به فرد با سبک غير متعارف و Boss Green مخصوص لباس های ورزشی و اسپورت محصولات خود را به بازار معرفی می کند. برند Hugo هوگو برای سبک و پيشرفت مد اروپا تلاش بسیار کرد و  در توليد عطر با شرکت هایی نظیر Proctor و Gamble Prestige همکاری های بسیاری داشت. اين برند در سال 1985 اولين عطر و ادکلن مردانه ی خود را با نام Boss Number One به بازار عرضه کرد. برند Hugo Boss در بازه زمانی 1985 تا 2014 دارای 59 عطر و ادکلن در کارنامه عطری خود می باشد. 

عطر جیبی ادوپرفیوم زنانه مینی کریستال هوگو باس هوگو وومن 25 میلی لیتر

37,000 تومان

عطر هوگو باس زنانه توسط اورسیلا واندل طراحی شده است و در سال 1977 به بازار عرضه شد. این عطر دارای رایحه ایی نسبتا خنک می باشد و گروه بویایی آن ، گلی میوه ای است. هوگوباس وومن مناسب استفاده در روز می باشد. میزان ماندگاری و پراکندگی متوسطی دارد. برند هوگو باس (Hugo Boss): شرکت هوگو باس در سال 1924 توسط طراح مد و کارآفرین آلمانی ، هوگو فردیناند ..

عطر جیبی ادوپرفیوم مردانه مینی کریستال هوگو باس من 25 میلی لیتر

36,000 تومان

عطر مردانه هوگوباس هوگو من (Hugo Boss Hugo Man ) توسط بوب آلیانو طراحی و در سال 1995 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی خنک و تند داشته و گروه بویایی آن رایحه معطر گیاهی است. بهترین زمان برای استفاده از هوگو باس سبز روزهای گرم بهاری و تابستانی می باشد. عطر مردانه هوگوباس هوگو من میزان ماندگاری و پراکندگی (پخش بوی) بسیار خوبی دارد. شرک..

عطر جیبی ادوپرفیوم زنانه مینی کریستال هوگو باس د سنت فور هر 25 میلی لیتر

39,000 تومان

 عطر زنانه هوگوباس د سنت فور هر ، عطری خنک و شیرین است که در سال 2016 به دنیای عطر و ادکلن وارد شد. گروه بویایی این عطر گلی میوه ای است. این عطر را که ماندگاری و پراکندگی متوسطی دارد برای چهار فصل سال می توان استفاده کرد. هوگوباس د سنت فور هر  شروعی نیمه شیرین و شاداب از ترکیب رایحه دلپذیر میوه هلو و حس دوست داشتنی گل فریزیا دارد. با گذر زمان عطر ک..

عطر جیبی ادوپرفیوم مردانه مینی کریستال هوگو باس باتلد نایت 25 میلی لیتر

37,000 تومان

ادوتویلت مردانه هوگو باس باتلد نایت Hugo Boss Bottled Night عطری ملایم است ودر سال 2010 به بازارعرضه شد. مناسب استفاده درشب های فصول پاییز و بهار می باشد . این محصول تداعی گر مرد جوان بلند پروازی است که متوجه اهداف خود و تلاش برای چالش های جدید می باشد و هر هدف ممکنی را به تحقق می رساند. برند هوگو باس (Hugo Boss): برند Hugo Boss AG هوگو باس ي..

عطر جیبی ادوپرفیوم مردانه مینی کریستال هوگو باس باس باتلد 25 میلی لیتر

38,000 تومان

عطر مردانه هوگو باس، باس باتلد (Hugo Boss Boss Bottled) عطری ملایم، تلخ است ودر سال 1998 توسط آنيک مناردو Annick Menardo طراحی و به بازارعرضه شد. اگر به بطری Boss Bottled نگاهی دقيق کرده باشيد، حتماً نام Boss را ديده‌ايد که با حروف بزرگ به شکل عمودی روی بطری خودنمايی می کند. بطری از جنس فلز و به رنگ نقره‌ای بوده که زيبايی خاصی به شکل کلی آن بخشيده ..

عطر جیبی ادوپرفیوم مردانه مینی کریستال هوگو باس جاست دیفرنت 25 میلی لیتر

38,000 تومان

عطر مردانه هوگو باس جاست دیفرنت (Hugo Boss Just Different for men) با رایحه ای از نعناع بهترین انتخاب برای مصرف در فصول بهارو تابستان است که در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. بطری این عطر بسیار ساده و مردانه طراحی شده است. روی بطری سیاه‌ رنگ این عطر، نشان تجاری هوگو باس که با رنگ قرمز چاپ شده را مشاهده می‌کنید. بطری بسیار خوش‌ دست بوده و حت..

عطر جیبی ادوپرفیوم مردانه مینی کریستال هوگو باس Boss The Scent حجم 25 ميلی ليتر

39,000 تومان

ادوتویلت مردانه هوگو باس د سنت Hugo Boss The Scentعطری گرم و تند است ودر سال 2015 طراحی و به بازارعرضه شد. هو گو باس د سنت با رایحه ای نیمه شاداب، شیرین و میوه ای مانند آغاز می شود که تند و تیزی مشخصی از زنجبیل نیز به همراه دارد. با گذر زمان اسطوخدوس به عطر ملحق شده و حسی گلدار و ملایم ایجاد می کند و همزمان با این تغییر زنجبیل نیز قوی تر می شود و ه..

ادوتویلت مردانه هوگو باس المنت 90 میلی لیتر

555,000 تومان

ادوتویلت مردانه هوگو باس المنت (Hugo Boss Element) عطری خنک و ملایم است، در سال 2009 به بازار عرضه شد. از Jonathan Rhys Meyers بازیگر ایرلندی جهت تبلیغات این عطر استفاده شده است و می توان گفت این عطر پیشنهادی برای مردانی است که همواره دوست دارند با زمان پیش روند. شما با استفاده از هر عطری می توانید در سه بازه زمانی مختلف هر یک از رایحه های آن را اس..

ادوتویلت مردانه هوگو باس جاست دیفرنت 125 میلی لیتر

450,000 تومان

ادوتویلت مردانه هوگو باس جاست دیفرنت (Hugo Boss Just Different for men) با رایحه ای از نعناع بهترین انتخاب برای مصرف در فصول بهارو تابستان است که در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. بطری این عطر بسیار ساده و مردانه طراحی شده است. روی بطری سیاه‌ رنگ این عطر، نشان تجاری هوگو باس که با رنگ قرمز چاپ شده را مشاهده می‌کنید. بطری بسیار خوش‌ دست بوده..

ادوتویلت مردانه هوگو باس دارک بلو 75 میلی لیتر

435,000 تومان

ادوتویلت مردانه هوگو باس دارک بلو Hugo Boss Dark Blue for men  عطری معتدل و شیرین با ترکیباتی چون لیمو ترش، وانیل، سدر و... در سال 1999 میلادی به دنیای عطر و ادکلن معرفی شده است. رایحه ابتدایی عطر با بوی نیمه شاداب و دوست داشتنی مرکبات به همراه رایحه مشخصی از زنجبیل آغاز می شود که حسی شاداب، تند و در عین حال شیرین و میوه ای دارد. با گذر زمان و با ا..

ادوتویلت زنانه هوگو باس ایکس ایکس 100 میلی لیتر

447,000 تومان

عطر زنانه هوگو باس ایکس ایکس ( Hugo Boss XX ) که سرشار از رایحه ی میوه های لذیذ، دوست داشتنی  و خوراکی  است  بسیار هوس انگیز و شگفت انگیز می باشد. این عطر در سال 2007 به بازار عطرو ادکلن عرضه شده است و مخصوص بانوانی بالغ و بزرگسال می باشد.  نت های آن توسط تنی از ماندارین تازه، بلوبری و لیچی شروع می شود و بعد از مدتی به تن دلپذیری از گل سرخ بلغاری، ..

ادوتویلت مردانه هوگو باس انرژایز 125 میلی لیتر

410,000 تومان

ادوتویلت مردانه هوگو باس انرژایز ( Hugo Boss Energise ) توسط کلود دیر طراحی و در سال 2007 توسط برند هوگوباس به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. این عطر رایحه ایی خنک، تند و شیرین داشته و گروه بویایی آن چوبی معطر است. استفاده از عطر مردانه هوگو باس انرژیر در روزهای گرم بهاری و تابستانی پیشنهاد می شود. میزان ماندگاری و پراکندگی این عطر محبوب و پرطرفدار مرد..

ادوتویلت مردانه هوگو باس اورنج 100 میلی لیتر

439,000 تومان

ادوتویلت مردانه هوگو باس اورنج Hugo Boss Orange عطری خنک و ترش است ودر سال 2010 به بازارعرضه شد. این عطر حس قدم زدن در باغ های پرتقال و شکوفه های تازه بیرون زده بهاری را برای شما به ارمغان می آورد. این عطر همانند یک اکسیری جادویی دنیایی از حس های خوب، شادی، هیجان و انرژی های مثبت را به شما هدیه می کند. برند هوگو باس (Hugo Boss): برند Hugo Bos..

ادوتویلت مردانه هوگو باس این موشن 90 میلی لیتر

500,000 تومان

ادوتویلت مردانه هوگو باس این موشن Hugo Boss In Motion عطری خنک و ترش است و در سال 2002 به بازار عرضه شد. این محصول مناسب استفاده در فصل تابستان وبهار می باشد. ادکلن هوگو باس این موشن در نت اولیه ی خود با رایحه ی ریحان ، پرتقال و برگ بنفشه آغاز می شود در نت میانی به رایحه ی درخت جوز ، دارچین و هل می رسد و در انتها به رایحه ی مشک ، خس خس و نت های چوب..

نمایش 1 تا 15 از 36 (3 صفحه)