جگوار (Jaguar)

ادوتویلت مردانه جگوار گرین ( سبز ) 100 میلی لیتر

178,000 تومان

ادوتویلت مردانه جگوار گرین «جگوار سبز» ( Jaguar green ) توسط دومینیک پریساس طراحی و در سال 1988 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی تند و گرم داشته و گروه بویایی آن آروماتیک است. مناسب ترین زمان برای استفاده از عطر مردانه جگوار گرین، روزهای پاییزی، زمستانی و بهاری است. رایحه های بکار رفته در عطر مردانه جگوار سبز موجب شادابی، نشاط و اعت..

تستر ادوتویلت مردانه جگوار کلاسیک ( آبی ) 100 میلی لیتر

153,000 تومان

ادوتویلت مردانه جگوار کلاسیک «آبی» ( Jaguar Classic Blue ) در سال 2002 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی خنک و ملایم داشته و گروه بویایی آن معطر گونه های سرخسی است. جگوار کلاسیک آبی برای استفاده در روزهای گرم بهاری و تابستانی پیشنهاد می شود. میزان ماندگاری و پراکندگی (پخش بوی) این عطر بسیار خوب است. جگوار کلاسیک (آبی) از عطرهای پرطرف..

ادوتویلت مردانه جگوار کلاسیک ( آبی ) 100 میلی لیتر

185,000 تومان

ادوتویلت مردانه جگوار کلاسیک بلو «آبی» ( Jaguar Classic Blue ) در سال 2002 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی خنک و ملایم داشته و گروه بویایی آن معطر گونه های سرخسی است. جگوار کلاسیک آبی برای استفاده در روزهای گرم بهاری و تابستانی پیشنهاد می شود. میزان ماندگاری و پراکندگی (پخش بوی) این عطر بسیار خوب است. جگوار کلاسیک (آبی) از عطرهای پ..

ادوتویلت مردانه جگوار کلاسیک بلک ( مشکی ) 100 میلی لیتر

170,000 تومان

ادوتویلت مردانه جگوار کلاسیک بلک «مشکی» ( Jaguar Classic Black ) توسط دومینیک پریساس طراحی و در سال 2009 توسط برند جگوار به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی تلخ و خنک داشته و گروه بویایی آن شرقی سرخس گونها است. جگوار کلاسیک بلک برای استفاده در روزهای گرم بهاری و تابستانی پیشنهاد می شود. این عطر مردانه محبوب و پرطرفدار قیمتی بسیار مناسب..

ادوتویلت مردانه جگوار کلاسیک گلد ( طلایی ) 100 میلی لیتر

190,000 تومان

ادوتویلت مردانه جگوار کلاسیک گلد «جگوارطلایی» ( Jaguar Classic Gold ) توسط دومینیک پریساس طراحی و در سال 2013 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی گرم و شیرین داشته و گروه بویایی آن آروماتیک چوبی است. عطر مردانه جگوار کلاسیک گلد، برای استفاده در تمامی فصول سال مناسب است. اما بهترین زمان برای استفاده از این عطر، روزها و شب های پاییزی، زم..

ادوتویلت مردانه جگوار پرفورمنس 100 میلی لیتر

299,000 تومان

ادوتویلت مردانه جگوار پرفورمنس ( Jaguar Performance ) در سال 2002 به بازار عطر و ادکلن ارائه شد. این عطر رایحه ایی خنک و تند داشته و گروه بویایی آن چوبی ادویه ایی تند است. رایحه غالب جگوار پرفورمنس نُت های چوبی، برگ سرو، مریم گلی و نعناع می باشد. عطر مردانه جگوار پرفورمنس میزان ماندگاری و پراکندگی فوق العاده ایی داشته و برای استفاده در روزهای گرم ب..

ادوتویلت مردانه جگوار کلاسیک رد ( قرمز ) 100 میلی لیتر

184,000 تومان

ادوتویلت مردانه جگوار کلاسیک رد «جگوار قرمز» ( Jaguar Classic Red ) توسط کارین دوبریل سرنی طراحی و در سال 2013 به بازار عطر و ادکلن دنیا معرفی شد. این عطر رایحه ایی گرم و شیرین داشته و گروه بویایی آن چوبی آروماتیک است. عطر مردانه جگوار کلاسیک قرمز، برای استفاده در تمام فصول سال مناسب می باشد. اما بهترین زمان برای استفاده از این عطر، شب ها و روزهای ..

ادوپرفیوم مردانه جگوار اکسلنس اینتنس 100 میلی لیتر

230,000 تومان

عطر مردانه جگوار اکسلنس اینتنس ( Jaguar Excellence Intense ) در سال 2012 و همزمان با جگوار اکسلنس وارد بازار عطر و ادکلن شد. تنها تفاوت جگوار اکسلنس اینتنس با جگوار اکسلنس در میزان غلظت عطر می باشد. جگوار اکسلنس اینتنس رایحه ایی گرم و شیرین دارد و گروه بویایی آن شرقی است. بوی چوبی و تند این عطر طرفداران زیادی را در بین آقایان به سمت خود جلب کرده اس..

تستر ادوتویلت مردانه جگوار کلاسیک گلد ( طلایی ) 100 میلی لیتر

155,000 تومان

تستر ادوتویلت مردانه جگوار کلاسیک گلد «جگوار طلایی» ( Jaguar Classic Gold Tester ) توسط دومینیک پریساس طراحی و در سال 2013 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی گرم و شیرین داشته و گروه بویایی آن آروماتیک چوبی است. عطر مردانه جگوار کلاسیک گلد، برای استفاده در تمامی فصول سال مناسب است. اما بهترین زمان برای استفاده از این عطر، روزها و شب ه..

عدم موجودی در انبار

ادوتویلت مردانه جگوار ویژن 100 میلی لیتر

189,000 تومان

ادوتویلت مردانه جگوار ویژن ( Jaguar vision ) توسط آماندین ماری طراحی و در سال 2010 به بازار عطر و ادکلن دنیا معرفی شد. این عطر رایحه ایی شیرین، تند و گرم داشته و گروه بویایی آن چوبی آروماتیک است. رایحه عطر مردانه جگوار ویژن، مشابه عطر مردانه بلک ایکس اس از برند فرانسوی پاکو رابان است. طراح این عطر مردانه، در طراحی و ساخت آن از خودروی جگوار مدل 2010..

عدم موجودی در انبار

ادوتویلت مردانه جگوار ویژن اسپرت 100 میلی لیتر

279,000 تومان

ادوتویلت مردانه جگوار ویژن اسپرت ( Jaguar Vision Sport ) توسط دومینیک پریساس طراحی و در سال 2015  به بازار عطر و ادکلن دنیا معرفی شد. این عطر رایحه ایی گرم، تند و شیرین داشته و گروه بویایی آن چوبی مُشکی گُلی است. از عطر مردانه جگوار ویژن اسپرت در تمامی فصول سال میتوان استفاده کرد. اما بهترین زمان برای استفاده از این عطر، روزها و شب های بهاری، تابست..

عدم موجودی در انبار

ادوتویلت مردانه جگوار کلاسیک آمبر 100 میلی لیتر

164,000 تومان

ادوتویلت مردانه جگوار کلاسیک آمبر ( Jaguar Classic Amber ) توسط دومینیک پریساس طراحی و در سال 2011 به بازار عطر و ادکلن دنیا معرفی شد. این عطر رایحه ایی گرم و تند داشته و گروه بویایی آن شرقی فوژه است. بهترین زمان برای استفاده از عطر مردانه جگوار کلاسیک آمبر، روزها و شب های پاییزی و زمستانی است. برند جگوار (Jaguar) : برند جگوار، فعالیت خود را ..

عدم موجودی در انبار

تستر ادوتویلت مردانه جگوار کلاسیک بلک ( مشکی ) 100 میلی لیتر

120,000 تومان

تستر ادوتویلت مردانه جگوار کلاسیک بلک «مشکی» ( Jaguar Classic Black Tester ) توسط دومینیک پریساس طراحی و در سال 2009 توسط برند جگوار به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی تلخ و خنک داشته و گروه بویایی آن شرقی سرخس گونها است. جگوار کلاسیک بلک برای استفاده در روزهای گرم بهاری و تابستانی پیشنهاد می شود. این عطر مردانه محبوب و پرطرفدار قیمتی..

عدم موجودی در انبار

تستر ادوتویلت مردانه جگوار کلاسیک رد ( قرمز ) 100 میلی لیتر

140,000 تومان

تستر ادوتویلت مردانه جگوار کلاسیک رد «قرمز» ( Jaguar Classic Red ) توسط کارین دوبریل سرنی طراحی و در سال 2013 به بازار عطر و ادکلن دنیا معرفی شد. این عطر رایحه ایی گرم و شیرین داشته و گروه بویایی آن چوبی آروماتیک است. عطر مردانه جگوار کلاسیک قرمز، برای استفاده در تمام فصول سال مناسب می باشد. اما بهترین زمان برای استفاده از این عطر، شب ها و روزهای پ..

نمایش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)