لاگوست (Lacoste)

عطر جیبی ادوپرفیوم مردانه لاگوست بلنک پیور ال.12.12 (لاگوست سفید) 25 میلی لیتر

39,000 تومان

شرکت مینی کریستال یک شرکت اماراتی می باشد که از عطر و ادکلن های برندهای معروف و محبوب فرانسوی نسخه برداری می کند. کیفیت عطر و ادکلن های این شرکت به خوبی برندهای اصلی می باشد اما ماندگاری بوی پایین تری دارند. ادوتویلت مردانه لاگوست بلنک پیور ال.12.12 Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Blanc Pure EDT For Men عطری خنک و تند است که مناسب استفاده در فصول..

عطر جیبی ادوپرفیوم زنانه جینی کالکشن لاگوست ادو لاگوست 25 میلی لیتر

38,000 تومان

ادو پرفیوم زنانه ادو لاگوست در سال 2013 توسط برند لاگوست وارد بازار عطر و ادکلن شد. نوع رایحه ی ادو لاگوست شیرین، خوراکی، طبیعت و گل می باشد. این عطر گزینه ی بسیار مناسبی برای استفاده در روزهای بهار و تابستانی می باشد. میزان ماندگاری و پراکندگی این عطر متوسط است. برند لاگوست (Lacoste): برند لاگوست در سال 1933 توسط رنه لاگوست و آندره ژیلر در ک..

عطر جیبی ادوپرفیوم مردانه مینی کریستال لاگوست ال ورت سبز 25 میلی لیتر

39,000 تومان

عطر مردانه لاگوست L.12.12 Vert ( لاگوست سبز ) در سال 2011 وارد بازار عطر و ادکلن شد. این عطر با رایحه ایی خنک و شیرین برای استفاده در روزهای گرم بهاری و تابستانی مناسب است. عطر مردانه لاگوست L.12.12 Vert عطری جوان پسند و اسپرت است که برای استفاده در اوقات فراغت و همچنین استفاده روزانه تولید شده است. این عطر برای مردان جوان و کم سن و سال با روحیه ور..

ادوپرفیوم زنانه لاگوست ادو لاگوست سنسوال 90 میلی لیتر

494,000 تومان

عطر زنانه لاگوست ادو لاگوست سنسوال در سال 2013 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی ملایم و شیرین دارد. ادو لاگوست سنسوال میزان ماندگاری زیاد و میزان پراکندگی متوسطی دارد و برای استفاده در روزهای خنک فصل بهار مناسب می باشد. برند لاگوست (Lacoste): برند لاگوست در سال 1933 توسط رنه لاگوست و آندره ژیلر در کشور فرانسه آغاز به کار کرد. ..

ادوتویلت مردانه لاگوست ادو لاگوست ال‏.‏12.12 نویر اینتنس 100 میلی لیتر

489,000 تومان

ادوتویلت مردانه لاگوست ادو لاگوست ال‏.‏12.12 نویر اینتنس (لاگوست مشکی) Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Noir Intense EDT For Men عطری شیرین و خنک است که مناسب شب های پاییزی خلق شده. این عطردر سال ۲۰۱۳ طراحی و روانه بازار شد. رایحه ی لطیف و جادویی آن بیشتر حاصل هندوانه ، ریحان ، گل شاه پسند و شکلات می باشد.  وقتی شیشه‌ی ادوتویلت مردانه لاگوست ادو لاگو..

ادوتویلت مردانه لاگوست بلنک پیور ال.12.12 ( لاگوست سفید ) 100 میلی لیتر

463,000 تومان

ادوتویلت مردانه لاگوست بلنک پیور ال.12.12 Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Blanc Pure EDT For Men عطری خنک و تند است که مناسب استفاده در فصول گرم سال می باشد. این عطردر سال 2011 طراحی و روانه ی بازار شد. این عطر اسپورت بوده و دارای رایحه ی غالبی از گریپ فوروت، رزماری، گل مریم، چرم و جیر می باشد. رایحه ی تند این ادکلن برگرفته از گیاهانی معطر همچون چرم..

ادوتویلت زنانه لاگوست لاو آف پینک 90 میلی لیتر

439,000 تومان

عطر ادکلن لاگوست لاو آف پینک (صورتی) Lacoste Love of Pink عطری خنک و شیرین و گلدار که شروعی شاداب و شیرین از رایحه میوه ها با همراهی مشخص گل ماگنولیا دارد که بسیار دلپذیر، مدرن و زنانه است.با گذر زمان رایحه ماگنولیا قویتر شده و باقی رایحه ها را به عقب میراند و تا انتها رایحه شیرین ماگنولیا است که به مشام میرسد.رایحه دلچسب عطر زنانه لاکوست لاو آف پی..

ادوتویلت مردانه لاگوست اسنشیال 125 میلی لیتر

460,000 تومان

ادوتویلت مردانه لاگوست اسنشیال سبز Lacoste Essential عطری خنک و تلخ است که مناسب استفاده در فصول گرم سال می باشد. این عطردر سال ۲۰۰۵ توسط کمپانی Lacoste طراحی و روانه ی بازار شد. این عطر القا کننده حس رهایی، آزادی و آرامش است. یک عطر سبز سبز و بسیار ساده با رایحه بسیار سبک. ترکیبی از نت های مرکباتی و معطر آنرا در خانواده عطر های چوبی معطر قرار داده..

ادوتویلت مردانه لاگوست اسنشیال اسپورت 125 میلی لیتر

505,000 تومان

ادوتویلت مردانه لاگوست اسنشیال اسپورت Lacoste Essential Sport عطری خنک و تند است که مناسب استفاده در فصل بهار و تابستان می باشد. این عطردر سال۲۰۰۹ طراحی و روانه ی بازار شد . این عطر خنک و بسیار شاداب که شروعی تند و تیز، ترش و شیرین و آبدار از رایحه مرکبات دارد که حضور نعنای هندی در کنارشان حالتی سبز و گیاهی را ایجاد می کند و بر شادابی عطر می افزاید..

ادوتویلت مردانه لاگوست رد ( قرمز ) 125 میلی لیتر

445,000 تومان

ادوتویلت مردانه لاگوست رد Lacoste Red عطری خنک و تند است که مناسب استفاده در فصول گرم سال می باشد. این عطردر سال 2004 طراحی و روانه ی بازار شد . مناسب  مردان خود محوری است که با جذابیت های خاص و مردانه خود در پی نفوذ به قلب زنان هستند. این محصول با رایحه ای نفیس و ارزشمند همراه با طعمی خاص و دوست داشتنی، با استقبال چشمگیر مردان ایرانی روبه رو شد. ا..

ادوتویلت مردانه لاگوست روژ قرمز ال.12.12 حجم 100 میلی لیتر

445,000 تومان

ادوتویلت مردانه لاگوست روژ قرمز ال.12.12 Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Rouge عطری خنک و تلخ است که مناسب استفاده در فصول گرم سال می باشد. این عطردر سال 2011 طراحی وتوسط کمپانی locoste روانه ی بازار شد . برای نام گذاری این محصولات حرف ال اول اسم برند یعنی لاگوست و عدد 1 به معنای ماده ی بکار رفته و عدد 2 نشان دهنده ی 2 آستین کوتاه وعدد 12 تعداد نمون..

ادوتویلت مردانه لاگوست لایو 100 میلی لیتر

419,000 تومان

ادوتویلت مردانه لاگوست لایو Lacoste Live عطری خنک و تند است .این عطردر سال 2014 با همکاری تیم P&G و شرکت لاگوست با بطری مکعبی شکل که هر طرف آن توسط یکی از رنگ های سرمه ای، قرمز و سفید طراحی شده، بسیار خاص و منحصر به فرد بوده و هواداران بسیار را طی این مدت کوتاه به خود اختصاص داده است. ترکیب آن با رایحه ی تازه و ترشی از لیمو آغاز شده که در قلب با نب..

ادوتویلت مردانه لاگوست چلنج 90 ميلی ليتر

479,000 تومان

ادوتویلت مردانه لاگوست چلنج Lacoste Challenge عطری خنک ، شیرین و تند است. این عطر مخصوص فصول گرم سال (بهار و تابستان) می باشد که در سال 2009 توسط کمپانی Lacoste طراحی و روانه بازار شد. وقتی به شیشه‌ی این عطر نگاه کنید، تضاد رنگی موجود در ترکیب رنگی آن شما را محو خودش می‌ کند. مایع زرد رنگ درون بطری از روی شیشه‌ی شفاف آن قابل‌ مشاهده است. در بطری به..

ادوتویلت مردانه لاگوست چلنج رفرش 90 میلی لیتر

641,000 تومان

ادوتويلت مردانه لاگوست چلنج رفرش Lacoste Challenge ReFresh عطری خنک و تند است. این عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن لاگوست چلنج رفرش Lacoste Challenge ReFresh عطری مردانه و انرژیک است. عطر ادکلن لاگوست چلنج رفرشLacoste Challenge ReFresh،عطری خنک، گیاهی و تلخ که شروعی شاداب از رایحه سبز گیاهان معطری همانند پونه کوهی و رزمار..

ادوپرفیوم زنانه لاگوست پورفم 90 میلی لیتر

615,000 تومان

ادوپرفیوم زنانه لاگوست پورفم  Lacoste Pour Femme در سال ۲۰۰۳  که توسط Olivier Cresp خلق شد و به بازار عرضه شد. عطر و ادکلن لاگوست زنانه Lacoste Pour Femme عطری ملایم و شیرین است درست همانند نام تجاری اش بسیار خاص، با لطافت طبیعی و اسپورت بوده و دارای شعار تبلیغاتی Catharine Hurley (سمبلی از بانویی آزاد، زیبا و ساده ) روی میز راه می رود، می باشد. ای..

نمایش 1 تا 15 از 17 (2 صفحه)