لاگوست (Lacoste)

عطر جیبی ادوپرفیوم زنانه جینی کالکشن لاگوست ادو لاگوست 25 میلی لیتر

39,000 تومان

عطر زنانه لاگوست ادو لاگوست ( Lacoste Eau De Lacoste ) در سال 2013 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی شیرین و ملایم داشته و گروه بویایی آن گُلی میوه ای است. بهترین زمان برای استفاده از عطر زنانه لاگوست ادو لاگوست فصول گرم سال ( روزهای بهاری و تابستانی ) می باشد. بطری لاگوست ادو لاگوست بسیار شیک و شبیه به توپ تنیس طراحی شده است. از نوا..

عطر جیبی ادو پرفیوم مردانه مینی کریستال لاگوست ادو لاگوست ال‏.‏12.12 نویر اینتنس 25 میلی لیتر

37,000 تومان

عطر مردانه لاگوست ادو لاگوست ال. 12. 12 نویر اینتنس «لاگوست مشکی» ( Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Noir Intense Black ) در  سال 2013 و پس از تولید و معرفی چهار عطر لاگوست آبی، لاگوست سبز، لاگوست قرمز و لاگوست سفید به بازار عطر و ادکلن ارائه شد. این عطر رایحه ایی شیرین، ملایم و خنک داشته و گروه بویایی آن چوبی معطر است. استفاده از عطر مردانه لاگوست م..

عطر جیبی ادوپرفیوم مردانه لاگوست بلنک پیور ال.12.12 (لاگوست سفید) 25 میلی لیتر

39,000 تومان

شرکت مینی کریستال یک شرکت اماراتی می باشد که از عطر و ادکلن های برندهای معروف و محبوب فرانسوی نسخه برداری می کند. کیفیت عطر و ادکلن های این شرکت به خوبی برندهای اصلی می باشد اما ماندگاری بوی پایین تری دارند. ادوتویلت مردانه لاگوست بلنک پیور ال.12.12 Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Blanc Pure EDT For Men عطری خنک و تند است که مناسب استفاده در فصول..

عطر جیبی ادوپرفیوم مردانه مینی کریستال لاگوست ال ورت سبز 25 میلی لیتر

39,000 تومان

عطر مردانه لاگوست L.12.12 Vert ( لاگوست سبز ) در سال 2011 وارد بازار عطر و ادکلن شد. این عطر با رایحه ایی خنک و شیرین برای استفاده در روزهای گرم بهاری و تابستانی مناسب است. عطر مردانه لاگوست L.12.12 Vert عطری جوان پسند و اسپرت است که برای استفاده در اوقات فراغت و همچنین استفاده روزانه تولید شده است. این عطر برای مردان جوان و کم سن و سال با روحیه ور..

ادوپرفیوم زنانه لاگوست ادو لاگوست سنسوال 90 میلی لیتر

560,000 تومان

عطر زنانه لاگوست ادو لاگوست سنسوال در سال 2013 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی ملایم و شیرین دارد. ادو لاگوست سنسوال میزان ماندگاری زیاد و میزان پراکندگی متوسطی دارد و برای استفاده در روزهای خنک فصل بهار مناسب می باشد. برند لاگوست (Lacoste): برند لاگوست در سال 1933 توسط رنه لاگوست و آندره ژیلر در کشور فرانسه آغاز به کار کرد. ..

ادوتویلت مردانه لاگوست بلنک پیور ال.12.12 ( لاگوست سفید ) 100 میلی لیتر

439,000 تومان

ادوتویلت مردانه لاگوست بلنک پیور ال.12.12 Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Blanc Pure EDT For Men عطری خنک و تند است که مناسب استفاده در فصول گرم سال می باشد. این عطردر سال 2011 طراحی و روانه ی بازار شد. این عطر اسپورت بوده و دارای رایحه ی غالبی از گریپ فوروت، رزماری، گل مریم، چرم و جیر می باشد. رایحه ی تند این ادکلن برگرفته از گیاهانی معطر همچون چرم..

ادوتويلت زنانه لاگوست تاچ آف پینک 90 میلی لیتر

485,000 تومان

ادو تویلت لاگوست تاچ آف پینک (صورتی) Lacoste Touch of Pink عطری خنک و شیرین است. این عطر در سال ۲۰۰۴ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن لاگوست تاچ آف پینک (صورتی) Lacoste Touch of Pink عطری زنانه و جذاب است. این عطر با رایحه ای خنک و شیرین که در گروه بویایی میوه ای و گلی قرار دارد مخصوص مخاطبان جوان طراحی شده . این محصول با بطری صورتی رنگ خ..

ادوتویلت زنانه لاگوست لاو آف پینک 90 میلی لیتر

439,000 تومان

ادوتویلت زنانه لاگوست لاو آف پینک ( Lacoste Love of Pink ) در سال 2009 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی خنک و شیرین دارد و گروه بویایی آن چایپر میوه ایی است. این عطر زنانه خوشبو و شیک گزینه  بسیار مناسبی برای استفاده در فصول گرم سال (بهار و تابستان) است. عطر زنانه لاگوست لاو آف پینک میزان ماندگاری و پراکندگی (پخش بوی) متوسطی دارد. ا..

ادوتویلت مردانه لاگوست ادو لاگوست ال‏.‏12.12 نویر اینتنس 100 میلی لیتر

439,000 تومان

عطر مردانه لاگوست ادو لاگوست ال. 12. 12 نویر اینتنس «لاگوست مشکی» ( Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Noir Intense Black ) در  سال 2013 و پس از تولید و معرفی چهار عطر لاگوست آبی، لاگوست سبز، لاگوست قرمز و لاگوست سفید به بازار عطر و ادکلن ارائه شد. این عطر رایحه ایی شیرین، ملایم و خنک داشته و گروه بویایی آن چوبی معطر است. استفاده از عطر مردانه لاگوست م..

ادوتویلت مردانه لاگوست اسنشیال 125 میلی لیتر

409,000 تومان

ادوتویلت مردانه لاگوست اسنشیال سبز Lacoste Essential عطری خنک و تلخ است که مناسب استفاده در فصول گرم سال می باشد. این عطردر سال ۲۰۰۵ توسط کمپانی Lacoste طراحی و روانه ی بازار شد. این عطر القا کننده حس رهایی، آزادی و آرامش است. یک عطر سبز سبز و بسیار ساده با رایحه بسیار سبک. ترکیبی از نت های مرکباتی و معطر آنرا در خانواده عطر های چوبی معطر قرار داده..

ادوتویلت مردانه لاگوست اسنشیال اسپورت 125 میلی لیتر

481,000 تومان

ادوتویلت مردانه لاگوست اسنشیال اسپورت Lacoste Essential Sport عطری خنک و تند است که مناسب استفاده در فصل بهار و تابستان می باشد. این عطردر سال۲۰۰۹ طراحی و روانه ی بازار شد . این عطر خنک و بسیار شاداب که شروعی تند و تیز، ترش و شیرین و آبدار از رایحه مرکبات دارد که حضور نعنای هندی در کنارشان حالتی سبز و گیاهی را ایجاد می کند و بر شادابی عطر می افزاید..

ادوتویلت مردانه لاگوست روژ قرمز ال.12.12 حجم 100 میلی لیتر

429,000 تومان

ادوتویلت مردانه لاگوست روژ قرمز ال.12.12 Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Rouge عطری خنک و تلخ است که مناسب استفاده در فصول گرم سال می باشد. این عطردر سال 2011 طراحی وتوسط کمپانی locoste روانه ی بازار شد . برای نام گذاری این محصولات حرف ال اول اسم برند یعنی لاگوست و عدد 1 به معنای ماده ی بکار رفته و عدد 2 نشان دهنده ی 2 آستین کوتاه وعدد 12 تعداد نمون..

ادوتویلت مردانه لاگوست لایو 100 میلی لیتر

519,000 تومان

ادوتویلت مردانه لاگوست لایو Lacoste Live عطری خنک و تند است .این عطردر سال 2014 با همکاری تیم P&G و شرکت لاگوست با بطری مکعبی شکل که هر طرف آن توسط یکی از رنگ های سرمه ای، قرمز و سفید طراحی شده، بسیار خاص و منحصر به فرد بوده و هواداران بسیار را طی این مدت کوتاه به خود اختصاص داده است. ترکیب آن با رایحه ی تازه و ترشی از لیمو آغاز شده که در قلب با نب..

ادوتویلت مردانه لاگوست چلنج رفرش 90 میلی لیتر

590,000 تومان

ادوتويلت مردانه لاگوست چلنج رفرش Lacoste Challenge ReFresh عطری خنک و تند است. این عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن لاگوست چلنج رفرش Lacoste Challenge ReFresh عطری مردانه و انرژیک است. عطر ادکلن لاگوست چلنج رفرشLacoste Challenge ReFresh،عطری خنک، گیاهی و تلخ که شروعی شاداب از رایحه سبز گیاهان معطری همانند پونه کوهی و رزمار..

ادوپرفیوم زنانه لاگوست ادو لاگوست 90 میلی لیتر

489,000 تومان

ادوپرفیوم زنانه لاگوست ادو لاگوست ( Lacoste Eau De Lacoste ) در سال 2013 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی شیرین و ملایم داشته و گروه بویایی آن گُلی میوه ای است. بهترین زمان برای استفاده از عطر زنانه لاگوست ادو لاگوست فصول گرم سال ( روزهای بهاری و تابستانی ) می باشد. بطری لاگوست ادو لاگوست بسیار شیک و شبیه به توپ تنیس طراحی شده است. ..

نمایش 1 تا 15 از 18 (2 صفحه)