روش های پرداخت

 

1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

 کاربران محترم گیتی تک می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، با استفاده از کلیه کارت¬های بانکی عضو شبکه شتاب، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پس از  ثبت قطعی پرداخت، سفارش به صورت خودکار وارد فرآیند آماده¬سازی و ارسال می¬گردد . در صورتی که پرداخت سفارش به صورت اینترنتی انجام شده باشد؛ هنگام تحویل کالا به مشتری، ارائه کارت شناسایی توسط تحویل گیرنده الزامی است.

جهت رفاه حال مشتریان برای تمام نقاط ایران، هزینه پستی رایگان می­باشد .

 

2-پرداخت در محل تحویل

این شیوه پرداخت به دو روش می باشد :

- پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل : از آنجا که ماموران تحویل سفارش گیتی تک دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

  - پرداخت نقدی در محل تحویل : برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، گیتی تک امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است.

قابل ذکر است که پرداخت در محل تحویل در حال حاضر فقط برای مشتریان ساکن شهر شیراز امکان پذیر می­ باشد.

3- پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت گیتی تک و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد.

شماره حساب گیتی تک :4504806131 صلاح الدین راهپیما بانک ملت   

شماره کارت گیتی تک:6104337825624560 صلاح الدین راهپیما بانک ملت