رالف لورن (Ralph Lauren)

ادوتویلت مردانه رالف لورن پولو بلک (مشکی) 125 میلی لیتر

755,000 تومان

ادوتویلت مردانه رالف لورن پولو بلک «مشکی» ( Ralph Lauren Polo Black ) توسط پییر نگرین طراحی و در سال 2005 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی شیرین، تند و گرم داشته و گروه بویایی آن چوبی آروماتیک است. بهترین زمان برای استفاده از عطر مردانه رالف لورن پولو بلک، روزها و شب های پاییزی می باشد. استفاده از این عطر مردانه در مهمانی های شبانه ..

ادوتویلت مردانه رالف لورن سافاری 125 میلی لیتر

847,000 تومان

ادوتویلت مردانه رالف لورن سافاری Ralph Lauren Safariعطری گرم و شیرین است که برای مصرف در شب و روز های زمستانی و پاییز پیشنهاد می شود. این عطر در سال ۱۹۹۲ توسط کمپانی رالف لورن تولید شد و روانه ی بازار گردید . این محصول نمادی از یک اسطوره ی آمریکایی که فردی مبارزه گر و آزادی خواه بود ، می باشد . خرید عطر رالف لورن سافاری با توجه به پخش بوی خوب، ح..

ادوتویلت مردانه رالف لورن پولو ( سبز ) 118 میلی لیتر

725,000 تومان

ادوتویلت مردانه رالف لورن پولو Ralph Lauren Pol عطری با رایحه ی تلخ و تنداست که مناسب مصرف در روزهای سرد و زمستانی می باشد. این عطردر سال۱۹۷۸ توسط Carlos Benaim خلق و روانه ی بازار شد . این محصول که مخصوص دوستداران زیبایی های ابدی و ماندگار طراحی شده ، بسیار جذاب و خارق العاده بوده و سمبلی از خط مشی ها و سنت های کمپانی سازنده اش می باشد. از جمله مو..

ادوتویلت مردانه رالف لورن پولو بلو ( آبی ) 125 میلی لیتر

716,000 تومان

ادوتویلت مردانه رالف لورن پولو بلو «آبی» ( Ralph Lauren Polo Blue ) در سال 2003 وارد بازار عطر و ادکلن شد. این عطر رایحه ایی خنک و تند دارد و گروه بویایی آن معطر فوژه است. ادوتویلت مردانه رالف لورن پولو آبی میزان ماندگاری و پراکندگی (پخش بوی) متوسطی دارد. بهترین زمان برای استفاده از این عطر روزهای گرم بهاری و تابستانی می باشد. آقایان جوانی که دوست ..

ادوپرفیوم زنانه رالف لورن رومانس 100 میلی لیتر

885,000 تومان

عطر زنانه رمانس در سال 1998  توسط برند رالف لورن تولید شد. طراحی رومانس توسط عطر ساز معروف دنیا هری فرمونت انجام شده است.  این عطر تداعی کننده ی داستان های رمانتیک و لحظات شاد و خاطره انگیز است. نوع رایحه رومانس شیرین، تند، خنک، خوراکی، طبیعت و گل است. رومانس برای روزهای بهاری و تابستانی بسیار مناسب می باشد. ماندگاری عطر رومانس بسیار خوب است. بر..

ادوپرفیوم زنانه رالف لورن سافاری 75 میلی لیتر

915,000 تومان

ادوپرفیوم زنانه رالف لورن سافاری ( Ralph Lauren safari for women ) توسط دومنیک روپین طراحی و در سال 1990 توسط برند رالف لورن به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی گرم، تند و شیرین داشته و گروه بویایی آن گُلی گیاهی است. بهترین زمان برای استفاده از عطر زنانه رالف لورن سافاری فصول سرد سال (پاییز و زمستان) می باشد. میزان ماندگاری عطر زنانه ر..

ادوپرفیوم مردانه رالف لورن پولو رد (قرمز) اینتنس 125 میلی لیتر

845,000 تومان

ادوپرفیوم مردانه رالف لورن پولو رد اینتنس ( Ralph Lauren Polo Red Intense ) در سال 2015 به بازار عطر و ادکلن دنیا معرفی شد. این عطر نسخه ی تندتر و غلیظ تر از عطر پولو رد است. عطر مردانه پولو رد (قرمز) اینتنس رایحه ایی تند و شیرین داشته و گروه بویایی آن چوبی ادویه ایی است. استفاده از این عطر مردانه در تمام طول سال به ویژه شب های خنک پاییزی پیشنهاد م..

تستر ادوتویلت مردانه رالف لورن پولو بلو ( آبی ) 125 میلی لیتر

639,000 تومان

ادوتویلت مردانه رالف لورن پولو بلو «آبی» ( Ralph Lauren Polo Blue ) در سال 2003 وارد بازار عطر و ادکلن شد. این عطر رایحه ایی خنک و تند دارد و گروه بویایی آن معطر فوژه است. ادوتویلت مردانه رالف لورن پولو آبی میزان ماندگاری و پراکندگی (پخش بوی) متوسطی دارد. بهترین زمان برای استفاده از این عطر روزهای گرم بهاری و تابستانی می باشد. آقایان جوانی که دوست ..

تستر ادوپرفیوم مردانه رالف لورن پولو بلو ( آبی ) 125 میلی لیتر

639,000 تومان

ادوپرفیوم مردانه رالف لورن پولو بلو «آبی» ( Eau De Parfum Ralph Lauren Polo Blue ) توسط کارلوس بنایم طراحی و در سال 2016 توسط برند رالف لورن به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر در امتداد نسخه قبلی خود (ادوتویلت مردانه پولو آبی) تولید شده است. ادوپرفیوم رالف لورن پولو آبی رایحه ایی خنک، دریایی، چوبی و کمی تلخ داشته و گروه بویایی آن چوبی معطر است...

عدم موجودی در انبار

ادوتویلت مردانه رالف لورن پولو رد (قرمز) 125 میلی لیتر

265,000 تومان

ادوتویلت مردانه رالف لورن پولو رد ( قزمز) Ralph Lauren Polo red عطری با رایحه ی تلخ و تند، گرم که مناسب فصل های سرد سال است. این عطردرسال 2013 توسط Olivier Gillotin خلق و روانه ی بازار شد . این محصول انرژی زا می باشد. ترکیب آن با رایحه ای از گریپ فوروت قرمز، کرن بری و لیمو ایتالیایی آغاز شده که بعد از گذشت مدتی به قلبی از آکوردهای مریم گلی قرمز، زع..

نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)