لوازم بهداشتی

خمیر دندان سیگنال سفید کننده و براق کننده 75 میلی لیتر

10,000 تومان

شماره مجوز بهداشت: 1332784628417708..

خمیر دندان سیگنال Cavity Fighter (جلوگیری از پوسیدگی) 100میلی لیتر

10,000 تومان

خمير دندان سيگنال کويتي فايتر در حجم 100 ميلي ليتر از  از ايجاد جرم، پلاک پوسيدگي و التهاب لثه جلوگيري مي‌کند و از آنجايي که حاوي عصاره‌ي نعنا بوده دهان را با عطر نعنا خوشبو مي‌کند. اين محصول ساخت کشور ويتنام است...

خمیر دندان سیگنال اینتگرال ایت ضد پلاک 75 میلی لیتر

15,000 تومان

شماره مجوز بهداشت: 4101543 محافظت کننده از دندان ها  - نفوذکننده به منافذ و فواصل بین دندانی جهت تمیزکنندگی بهتر و موثرتر - حاوی فاکتور های ضد حساسیت و ضد پوسیگی  - محافظت از دندان در برابر پوسیدگی  - تقویت لثه  - آنتی پلاک  - محافظ مینای دندان  - سفید کننده دندان  - خوشبو کننده دهان  هرچند که عمل مکانیکی مسواک کردن در پاکیزه کردن دند..

خمیر دندان سیگنال Integral 8 طراوت بخش محیط دهان 75 میلی لیتر

15,000 تومان

هرچند که عمل مکانیکی مسواک کردن در پاکیزه کردن دندانها و دهان مؤثر است، استفاده از خمیردندان مناسب باعث می شود که محافظت از دندانها و تمیز شدن محیط دهان بهتر و بیشتر انجام شود. خمیردندان اینتگرال 8 سیگنال محصولی است با فرمول پیشرفته مراقبت کامل علیه مشکلات معمول تشخیص داده شده توسط دندانپزشکان.     ..

کرم ضد آفتاب بی رنگ مای SPF60

13,900 تومان

برای انتخاب یک ضد آفتاب مناسب، علاوه بر این که به مواد تشکیل دهنده ی آن بایستی دقت کنید، دانستن اطلاعاتی از جنس پوستتان و تطابق آن با ضدآفتاب نیز لازم است.      در حالت کلي اشعه خورشيد داراي سه طيف A، B و C است که خوشبختانه طيف آخر از جو رد نمي‌شود و اولين لايه دفاعي ما در برابر مضرات نور آفتاب را مي‌توان همين لايه دانست. اما افراد قادر نيستند ت..

خمیر دندان سیگنال اورجینال التراکامپلیت 75 میلی لیتر

9,500 تومان

عملکرد خمیر دندان  اولترا کامپلیت سیگنال :  سفید شدن مجدد طبیعی دندان ها  جلوگیری از پوسیدگی در اثر تشکیل پلاک تسکین دندان ها و لثه های حساس تقویت کننده ی مینای دندان تمیز کننده بین دندانی طراوت بخش دهان مبارزه با باکتری ها تقویت کننده لثه ضد پوسیدگی با الهام از دهانشویه: حاوی ماده آنتی باکتریال سیترات زینک برای جلوگیر..

کرم دست و صورت گیاهی جوجوبا مای 50 میلی لیتر

7,500 تومان

روغن جوجوبا موجود در این فرآورده، شباهت زیادی به سبوم ( چربی طبیعی پوست ) داشته و لذا یک نرم کننده و مرطوب کننده عالی پوست، و همچنین یک ماده آنتی اکسیدان و ضدچروک خوب محسوب می گردد. از همین رو زمانی که سبوم طبیعی پوست بدلیل افزایش سن و یا آلودگیهای محیطی کاهش می یابد، روغن جوجوبا جایگزین مناسبی برای چربی پوست خواهد بود. جالب اینجاست که روغن جوجوبا،..

شامپو داو مخصوص موهای آسیب دیده 400 میلی لیتر

18,000 تومان

شامپو داو مخصوص موهای آسیب دیده شامپو داو  مخصوص موهای آسیب دیده مناسب برای موهای شکسته شده و آسیب دیده است. مواد مغذی و کراتین موجود در ترکیب شامپو داو مخصوص موهای آسیب دیده باعث ترمیم و بازسازی مو می شود. همچنین از آسیب دیدگی مجدد و یا بیشتر مو پیشگیری می کند.حاوی فیلتر های محافظ UV و ترکیبات براق کننده رنگ مو، محافظت و تثبیت رنگ مو و افزایش د..

شامپو داو مخصوص موهای رنگ شده 400 میلی لیتر

27,500 تومان

ویژگی های شامپو داو مناسب موهای رنگ شده  ایجاد رطوبت منحصر به فرد برای تارهای مو محافظت از بافت موها حفظ طراوت، شادابی و حجم طبیعی موها جلوگیری از محو و کمرنگ شدن رنگ مو تغذیه عمیق مو و بازسازی مو جلوگیری از آسیب دیدگی عدم ایجاد ریزش در موها تثبیت کننده رنگ مو  کارایی شامپو دا..

نمایش 1 تا 15 از 147 (10 صفحه)