شامپو بدن

عدم موجودی در انبار

شامپو بدن اکس Black Night حجم 250 ميلي ليتر

23,000 تومان

شامپو بدن  شاداب کننده مردانه اکس بلک نایت ، دارای رایحه مرکبات، سدر، نعناع و چوب صندل، تمیز کننده عمقی پوست بوده و با رایحه انرژی بخش خود  حس شادابی و تازگی می دهد.   مقدار کافی از شامپو را بر روی پوست بدن مرطوب مالیده به آرامی ماساژ دهید سپس آبکشی نمایید. عمل شستشو را مجدداً تکرار نموده و کف حاصله را به مدت چند دقیقه بر روی پوست نگاه داشته ..

عدم موجودی در انبار
عدم موجودی در انبار
عدم موجودی در انبار

شامپو بدن سامر جویس مای 420 میلی لیتر

19,300 تومان

شامپو بدن های مای با بهره گيری از عصاره گوار به عنوان يك ماده طبيعی نرم كننده و مرطوب كننده پوست، علاوه بر اينكه باعث پاك شدن پوست از آلودگی ها می شوند، به حفظ رطوبت طبيعی پوست نيز كمك می نمايد. شامپو بدن سامر جويس مای غنی شده با عصاره آلوئه ورا علاوه بر باعث تغذيه و رطوبت رسانی به پوست شده و به واسطه خواص آنتی اكسيدانی از پوست در برابر عوامل آس..

عدم موجودی در انبار

شامپو بدن شوگر کندی مای 420 میلی لیتر

18,900 تومان

شامپو بدن های مای با بهره گيری از عصاره گوار به عنوان يك ماده طبيعی نرم كننده و مرطوب كننده پوست، علاوه بر اينكه به طور مؤثری باعث پاک شدن پوست از آلودگی ها می شوند، به حفظ رطوبت طبيعی پوست نيز كمک می نمايد. شامپو بدن شوگر كندی مای غنی شده با عصاره بادام باعث تغذيه و رطوبت رسانی به پوست شده و به حفاظت از پوست در برابر عوامل آسيب رسان محيطی و شاد..

2 تا 3 روز دیگر

شامپو بدن فرش میکس مای ( انرژی بخش) 420 میلی لیتر

22,900 تومان

شامپو بدن های مای با بهره گيری از عصاره گوار به عنوان يك ماده طبيعی نرم كننده و مرطوب كننده پوست، علاوه بر اينكه به طور مؤثری باعث پاك شدن پوست از آلودگی ها می شوند، به حفظ رطوبت طبيعی پوست نيز كمك می نمايد. شامپو بدن فرش ميكس مای با دارا بودن عصاره نعنا فلفلی، علاوه بر رطوبت رسانی مؤثر به پوست دارای خواص آنتی اكسيدانی قوی و انرژی بخشی است كه از..

عدم موجودی در انبار

شامپو بدن فلورال دنس مای 420 میلی لیتر

18,500 تومان

شامپو بدن های مای با بهره گيری از عصاره گوار به عنوان يك ماده طبيعی نرم كننده و مرطوب كننده پوست، علاوه بر اينكه به طور مؤثری باعث پاك شدن پوست از آلودگی ها می شوند، به حفظ رطوبت طبيعی پوست نيز كمك می نمايد. شامپو بدن فلورال دنس مای غنی شده با عصاره رُز باعث شفافيت و رطوبت رسانی به پوست شده و به حفاظت از پوست در برابر عوامل آسيب رسان محيطی و شاد..

عدم موجودی در انبار
عدم موجودی در انبار
عدم موجودی در انبار
عدم موجودی در انبار

شاور ژل اسکراب بدن رزبری نعنا کد 32602

71,000 تومان

مناسب پوست: معمولی، چرب بویژه پوستهای تیره و جوش دار مواد مغذی: عصاره رزبری(تمشک نیچر سکرت)، عصاره نعنا، آنتی اکسیدان لایه بردار پوست انرژی دهنده پوست آبرسان پوست و با عطری خوشایند و تحریک کننده تمیز کننده پوست مرطوب کننده پوست حجم: ۲۵۰ ml..

عدم موجودی در انبار

شاور ژل اوریف لیم دیسکاور Icelandic Purity کد 31252

20,000 تومان

حس تازگی، طراوت و زندگی دوباره را با شاور ژل دیسکاور از برند اوریف لیم می توانید تجربه کنید. ااین شاور ژل دارای رایحه بی نظیر بلوبری است. میزان ph موجود دراین شاور ژل به میزان متعادلی بوده که از خشکی پوست جلوگیری کرده و پوست را همیشه مرطوب نگه می دارد. هنگام استحمام چشمانتان را چند لحظه ببندید وسپس نفسی عمیقی بکشید و رایحه های خنک و تازه  شاور ژل ر..

عدم موجودی در انبار

شاور ژل اوریف لیم کرمی شیر و عسل اوریف لیم 200 میلی لیتر

36,000 تومان

  شاور کرم شیر و عسل اوریف لیم دارای فرمولاسیونی ملایم و مقوی بوده که به راحتی پوست را شست و شو داده و ایجاد خشکی نمی کند.این شاور کرم حاوی عصاره طبیعی و ارگانیک عسل و شیر بوده همچنین غنی شده با کمپلکس های پروتئینی می باشد. شاور کرم شیر و عسل موجب رطوبت رسانی و افزایش درخشندگی و لطافت پوست می گردد و  دارای رایحه ای بسیار منحصر به فرد و دل نو..

عدم موجودی در انبار

شاور ژل بدن اسطوخودوس اوریف لیم کد 32612

30,000 تومان

شامپو بدن آرامش بخش اسطوخودوس پوست شما را تمیز و مرطوب می کند. - حاوی عصاره اسطوخودوس - آرامش بخش - PH متعادل..

نمایش 1 تا 15 از 18 (2 صفحه)