مسواک

مسواک سيگنال White System برس متوسط

24,500 تومان

انتخاب مسواک، سخت‌تر از خميردندان است، يک مسواک خوب دسته راحتي دارد که سبب مي‌شود به سادگي و در تمام جهات از آن استفاده کرد، اندازه سر آن نيز متناسب با دهان شما بايد به‌اندازه‌اي باشد که مسواک زدن ساده‌ترين کار ممکن باشد و در عين حال از اندازه دندان‌هاي شما هم کوچک‌تر نباشد. مسواک‌ها اين روزها در پشت خود داراي زبان شور هستند که براي تميزي بيشتر زبا..

عدم موجودی در انبار
عدم موجودی در انبار

مسواک اپتی فرش اوریفلیم کد 27982

26,500 تومان

مسواک اپتی فرش اوریف لیم مسواکی متوسط با برس خاص و زاویه دار خود به خوبی دندانها را تمیز می کتد. مسواک اپتی فرش اوریف لیم دارای دسته ارگونومیک و طراحی مناسب برای پاک کردن زبان میباشد...

عدم موجودی در انبار

مسواک سيگنال Anti Plaque Ultra Rich برس متوسط

19,000 تومان

  این مسواک با گردنی بلند و فوق باریک، و سری کوچک و مستحکم طراحی شده است تا بتوانید، حتی دورترین و غیرقابل دسترس ترین دندانهای تان را نیز تمیز کنید.  پاک کردن کلیه ی مواد غذایی همراه با مواد رسوبی مختلف و میکروارگانیسم هایی است که به طور طبیعی بر روی سطوح دندان جایگزین شده اند...

عدم موجودی در انبار
عدم موجودی در انبار

مسواک سیگنال اولترا اکسس متوسط 2 عددی

25,000 تومان

  - مسواک سايز متوسط - ميزان زبري برس: متوسط - داراي درپوش - کشور مبدا برند: ايتاليا - صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو - - به همراه یک مسواک به رنگ مشکی بدون درپوش..

عدم موجودی در انبار
عدم موجودی در انبار

مسواک سیگنال ورتیکال اکسپرت متوسط 2 عددی

25,000 تومان

  - ميزان زبري برس: متوسط  - کشور مبدا برند: ايتاليا - صارکننده مجوز: سازمان غذا و دارو - از بین برنده پلاک حساسیت و بوی بد دهان - دارای الیاف سری با قابلیت براق کنندگی و ضد جرم - الیاف با زوایای متعدد در چیدمان برای تمیز کردن بهتر مینای دندان‌ها و جلوگیری از پوسیدگی..

نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)