کرم لایه بردار

عدم موجودی در انبار

اسکراب بدن اوریف لیم اس پی آ 150 میلی لیتر

33,000 تومان

اسکراب بدن اوریف لیم اس پی آ دارای دانه های لایه بردار که علاوه بر از بین بردن سلول های مرده و آلودگی به طور عمقی از روی پوست، آن را عمیقا نرم و مرطوب کرده و روشن تر می کند. نتیجه استفاده از این محصول پوستی شاداب و نرم خواهد بود. ویژگی ها: دارای روغن مغذی بادام دارای عصاره ی رطوبت رسان گل هدر سوئدی نرم کننده و براق کننده ی پوست پوست..

عدم موجودی در انبار

اسکراب صورت آلوئه ورا کد 30150

22,000 تومان

اسکراب صورت آلوئه ورا Love Nature Face Scrub Aloe Veraوظیفه متعادل سازی چربی پوست را دارد. علاوه بر از بین بردن سلول های مرده و آلودگی به طور عمقی از روی پوست، آن را عمیقا نرم و مرطوب کرده و روشن تر می کند. در نتیجه این لایه برداری احساس شادابی فوق العاده ای خواهید داشت ویژگی ها: پوست را پاکسازی و لایه برداری می کند ذرات مرده پوست را..

عدم موجودی در انبار

اسکراب صورت با عصاره نارگیل کد 34165

23,000 تومان

اسکراب صورت با عصاره آب نارگیل Face scrub with coconut Essentials شوینده کرمی و لایه بردار با عصاره طبیعی آب نارگیل که سلول های مرده را از بین برده و به حفظ رطوبت و نرمی و صافی پوست کمک می کند .دارای عطر دلنشین نارگیل  می باشد. ویژگی ها: پوست را پاکسازی و لایه برداری می کند ذرات مرده پوست را از بین می برد پوست را صاف و نرم و تازه می ک..

عدم موجودی در انبار

اسکراب نرم کننده دست اوریف لیم 75 میلی لیتر

25,000 تومان

اسکراب نرم کننده دست اوریف لیم انتخابی عالی برای داشتن دستهایی نرمتر و روشنتر از همیشه است. این اسکراب غنی و کرمی، حاوی عصاره طبیعی و ارگانیک شیر و عسل بوده و با داشتن پوست بادام و با استفاده از خاصیت لایه برداری آن، پوستهای خشک و خشن و مرده را نرم و صاف کرده و آن را برای استفاده بهتر و موثرتر از کرم دست آماده می سازد. ویژگی ها: پوست دست ب..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)