سان سیلک (Sunsilk)

عدم موجودی در انبار

شامپو سان سیلک برای موهای آسیب دیده 600 میلی لیتر

25,500 تومان

شامپو ترمیم کننده سان سیلک مناسب موهای آسیب دیده  در این شامپو از تکنولوژی نوتری کراتین استفاده شده است  به این معنی که ترکیبات مغذی و ترمیم کننده شامپو ترمیم کننده سان سیلک توانایی نفوذ به عمیق ترین لایه های مو را دارد و علاوه بر ترمیم سطح ظاهری مو، سطوح داخلی مو را ترمیم می نماید. شاید ظاهر آسیب دیده و شکننده موها شما را نگران و آزرده کرده ..

عدم موجودی در انبار

شامپو سان سیلک برای موهای خشک 600 میلی لیتر

23,000 تومان

شامپو سان سیلک مناسب موهای خشک غنی شده با ترکیب مغذی ماکادامیا، روغن آرگان و باباسو می باشد.شامپو سان سیلک مناسب موهای خشک ، خشک ترین و زبر ترین موها را تمیز می کند و ضمن اینکه رطوبت از دست رفته را به موهای شما باز می گرداند، احساس نرمی و لطافت  به آن می بخشد. مراحل صحیح شامپو زدن مو: موی خود را با يک شانه دندانه درشت شانه کنيد تا هيچ گونه..

عدم موجودی در انبار
عدم موجودی در انبار
عدم موجودی در انبار
عدم موجودی در انبار

شامپو سان سیلک مخصوص موهای ضعیف و شکننده 600 میلی لیتر

25,500 تومان

 شامپوی مناسب موی شکننده و ضعیف سان‌سیلک (Sunsilk) از شامپوهایی است که می‌تواند در اثر استفاده‌ی مکرر مو را ترمیم کند و با تغذیه‌ی صحیح آن، علاوه بر اینکه چربی و رطوبت لازم برای مو را تامین می‌کند، درخشش و لطافت از دست رفته را به مو برگرداند. در ترکیبات شامپوی Hair Fall Solution از موادی استفاده شده که با ایجاد لایه‌ای بر روی تارهای مو از آسیب رسید..

عدم موجودی در انبار
عدم موجودی در انبار

نرم کننده سان سیلک برای موهای خشک 350 میلی لیتر

19,800 تومان

نرم کننده سان سیلک مناسب موهای خشک بهترین انتخاب شما برای ايجاد موهايی ابريشمی، نرم کننده سان سیلک مناسب موهای خشک است. تجربه احساس طراوت و تازگي در موها با این نرم کننده کاملا واضح است. مهمترین ویژگی این نرم کننده، پاکسازی و ترمیم مطمئن موهای خشک و آسيب ديده می باشد که غنی شده با کمپلکس مغذی سراميد ماکادميا، روغن آرگان و روغن باباسو است  ..

عدم موجودی در انبار
عدم موجودی در انبار
نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)