ورساچه (Versace)

عطر جیبی ادوپرفیوم زنانه مینی کریستال ورساچه ایروس پورفم 25 میلی لیتر

39,000 تومان

عطر زنانه ایروس پرفوم در سال  2014 توسط شرکت ایتالیایی ورساچه وارد بازار عطر و ادکلن شد. این عطر دارای رایحه خنک و شیرین برگرفته از گل ها و میوه های معطر می باشد. میزان ماندگاری و پخش بوی این عطر 78 درصد می باشد . عطر زنانه ایروس پرفیوم با شیشه کاملا طلایی و با نمادهایی از یونان باستان ، نقش الهه ی عشق باستان را بازی می کند. برند ورساچه (Versace..

عطر جیبی ادوپرفیوم زنانه مینی کریستال ورساچه کریستال نویر 25 میلی لیتر

38,000 تومان

عطر زنانه ورساچه کریستال نویر ( Versace Crystal Noir ) توسط آنتونی لی طراحی و در سال 2004 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی گرم، تند و شیرین داشته و گروه بویایی آن شرقی گُلی است. بهترین زمان برای استفاده از عطر زنانه ورساچه کریستال نویر شب های سرد پاییزی و زمستانی و مجالس رسمی شبانه می باشد. میزان ماندگاری ورساچه کریستال نویر بسیار ع..

عطر جیبی ادوپرفیوم زنانه جینی کالکشن ورساچه وانیتاس (ونیتاس) 25 میلی لیتر

39,000 تومان

 عطر زنانه ورساچه وانیتاس بوی شیرین و ملایمی دارد. ورساچه وانیتاس در سال 2011 توسط کشور ایتالیا به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. گروه بویایی ورساچه وانیتاس مرکباتی ، چوبی و گلی است. میزان ماندگاری این خوب و میزان پراکندگی متوسطی دارد. برند ورساچه (Versace): ورساچ یا ورساچه شرکت پوشاک و خانه مد ایتالیایی است که در سال 1978 توسط جیانی ورساچه در می..

عطر جیبی ادوپرفیوم مردانه مینی کریستال ورساچه اروس 25 میلی لیتر

37,000 تومان

عطر جیبی مردانه ورساچه اروس «ایروس» ( Versace Eros For Men ) توسط اورلین گیشارد طراحی و در سال 2012 به بازار عطر و ادکلن دنیا معرفی شد. نام این عطر برگرفته از خدایان یونان باستان و تداعی کننده شکوه، جلال و قدرت آن دوران است. به گفته ی نوتلا ورساچه عطر مردانه ورساچه ایروس، روح و اصالت تمام عطرهای برند ورساچه را در خود دارد و به خوبی نمایانگر کیفیت ع..

ادوتویلت زنانه ورساچه کریستال نویر 90 میلی لیتر

579,000 تومان

ادوتویلت زنانه ورساچه کریستال نویر ( Eau De Toilette Versace Crystal Noir ) توسط آنتونی لی طراحی و در سال 2004 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی گرم، تند و شیرین داشته و گروه بویایی آن شرقی گُلی است. بهترین زمان برای استفاده از عطر زنانه ورساچه کریستال نویر شب های سرد پاییزی و زمستانی و مجالس رسمی شبانه می باشد. میزان ماندگاری ورساچه..

ادوتویلت زنانه ورساچه یلو دیاموند 90 میلی لیتر

560,000 تومان

ادوتویلت زنانه ورساچه یلو دیاموند  Versace Yellow Diamond for women که در سال2011 روانه ی بازار گردید این محصول بسیار خاص و کاملا متفاوت از برند ورساچه در اوایل معرفی خود آنچنان استقبالی از خود نشان داد که بسیاری از ویترین های بازارها و مارکت های معروف جهان در روزهای اول معرفی این عطر خالی شد.. خرید عطر ورساچه یلو دیاموند با توجه به پخش بوی قوی،..

ادوتویلت مردانه ورساچه اروس 100 میلی لیتر

605,000 تومان

ادوتویلت مردانه ورساچه اروس «ایروس» ( Versace Eros For Men ) توسط اورلین گیشارد طراحی و در سال 2012 به بازار عطر و ادکلن دنیا معرفی شد. نام این عطر برگرفته از خدایان یونان باستان و تداعی کننده شکوه، جلال و قدرت آن دوران است. به گفته ی نوتلا ورساچه عطر مردانه ورساچه ایروس، روح و اصالت تمام عطرهای برند ورساچه را در خود دارد و به خوبی نمایانگر کیفیت ع..

ادوتویلت مردانه ورساچه او فرچ 100 میلی لیتر

475,000 تومان

ادوتویلت مردانه ورساچه او فرچ Versace Man Eau Fraiche عطری تند و خنک است که در سال 2006 به بازار معرفی شده است. این عطر چوبی-اقیانوسی برای روزهای داغ تابستانی بهترین گزینه است. بطری این عطر بسیار زیبا طراحی شده و جذابیت خاصی دارد. روی بطری شفاف این عطر، نام Eau Fraiche با رنگ تیره به چشم می‌خورد. مایع بی‌رنگ درون بطری از روی شیشه‌ی آبی آن به‌خوبی د..

ادوپرفیوم زنانه ورساچه کریستال نویر 90 میلی لیتر

689,000 تومان

 ادوپرفیوم زنانه ورساچه کریستال نویر ( Eau De Parfum Versace Crystal Noir ) توسط آنتونی لی طراحی و در سال 2004 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی گرم، تند و شیرین داشته و گروه بویایی آن شرقی گُلی است. بهترین زمان برای استفاده از عطر زنانه ورساچه کریستال نویر شب های سرد پاییزی و زمستانی و مجالس رسمی شبانه می باشد. میزان ماندگاری ورساچه..

ادوتویلت زنانه ورساچه برایت کریستال 90 میلی لیتر

585,000 تومان

ادوتویلت زنانه ورساچه برایت کریستال«ورساچه صورتی» ( Versace Bright Crystal ) توسط آلبرتو موریلاس طراحی و در سال 2006 به بازار عطر و ادکلن معرفی شد. این عطر رایحه ایی خنک و شیرین داشته و گروه بویایی آن گُل میوه ایی است. ورساچه برایت کریستال گزینه ی مناسبی برای استفاده در فصول گرم سال (بهار و تابستان) می باشد. ورساچه برایت کریستال میزان ماندگاری و پر..

ادوتویلت زنانه ورساچه ورسنس 100 میلی لیتر

617,000 تومان

ادوتویلت زنانه ورساچه ورسنس Versace Versense for women محصولی مدرن ، جذاب و دوست داشتنی است که درست همانند دسته گلی زیبا از گل های نایاب می باشد  این عطر با ترکیب مدیترانه ای خود مخصوص بانوان ورساچه ای ، با وقار و جذابیت خیره کننده طراحی شده است. این عطر حس قدم زدن در باغ گل و حس تازگی و سرزندگی حاصل از آن همچنین  احساس مثبت و عزت نفس را برای شما ب..

ادوتویلت مردانه ورساچه ال هوم 100 میلی لیتر

489,000 تومان

ادوتویلت مردانه ورساچه ال هوم «ورساچه لهوم» ( Versace L’Homme ) توسط باربارا زوبلین طراحی و در سال 1986 توسط برند ایتالیایی ورساچه به بازار عطر و ادکلن دنیا معرفی شد. این عطر رایحه ایی تلخ و گرم داشته و گروه بویایی آن چرمی است. بهترین زمان برای استفاده از عطر مردانه ورساچه ال هوم روزها و شب های سرد پاییزی و زمستانی می باشد. مردان جوان میتوانند از ا..

ادوتویلت مردانه ورساچه دریمر 100 میلی لیتر

615,000 تومان

ادوتویلت مردانه ورساچه دریمر Versace The Dreamer عطری گرم و تلخ است که در سال ۱۹۹۶ توسط کمپانی Versace با رایحه ای شرقی و سرخسی مناسب استفاده در شب های سرد زمستانی به بازار معرفی شد . این محصول با رایحه ای گرم و شرقی که آن بیشتر از توتون و تنباکو موجود در ترکیباتش حاصل می کند ، احساس فوق العاده ای را با خود به همراه داشته و کشش و جذابیت بی نظیری را..

ادوتویلت مردانه ورساچه پور هوم 100 میلی لیتر

550,000 تومان

ادوتویلت مردانه ورساچه پورهوم ( Versace Pour Homme ) توسط آلبرتو موریلاس طراحی و در سال 2008 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. این عطر رایحه ایی خنک و تند داشته و گروه بویایی آن رایحه معطر گونه های سرخسی است. استفاده از عطر مردانه ورساچه پورهوم در روزهای فصول گرم سال (بهار و تابستان) پیشنهاد می شود. عطر مردانه ورساچه پورهوم میزان ماندگاری و پراکندگی مت..

ادوتویلت مردانه ورساچه پور هوم دیلان بلو 100 میلی لیتر

605,000 تومان

ادوتویلت مردانه ورساچه پور هوم دیلان بلو Versace Pour Homme Dylan Blue دارای رایحه خنک و شیرین  است که در اواخر جولای سال 2016 به بازارعطر و ادکلن عرضه شد. ورساچه پورهوم دیلان بلو عطری است شاداب، مرکباتی و شیرین که شروعی دلپذیر و خوشبو از رایحه گریپ فروت با همراهی رایحه شیرین و کمی گرم امبروکسان دارد که حسی سبز و گیاهی از بنفشه نیز در پس زمینه با آ..

نمایش 1 تا 15 از 24 (2 صفحه)