سیتیزن (Citizen)

ساعت سازی سیتیزن (Citizen Watch)، یک شرکت الکترونیک بوده که عمدتا بخاطر ساعتهایش معروف شده است. این شرکت هسته اصلی یک گروه تجاری جهانی ژاپنی در توکیو است. این شرکت همچنین برای تولید قطعات الکترونیک کوچک مانند ماشین حساب، دستگاه های پرینتر، بازی های با برند Q&Q و ... شناخته می شود.
سیتیزن در سال 1930 توسط سرمایه گذاران ژاپنی و سوئیس تاسیس شد. ایده ایجاد شرکت سیتیزن از موسسه تحقیقات ساعت شوکوشا (Shokosha)، تأسیس 1918، و برخی از امکانات مونتاژ ساعت یوکوهاما که در سال 2012 به وسیله ساعت ساز سوئیسی، رادولف اشمید (Rodolphe Schmid) به وجود آمده بود، طول کشید.

نام تجاری سیتیزن ابتدا در سال 1918 در سوئیس توسط رادولف اشمید ثبت شد. توسعه سیتیزن تا جنگ جهانی دوم بر انتقال تکنولوژی از سوئیس متمرکز بود.

سیتیزن شرکت ساعت بولوا (Bulova Watch) را در سال 2008 به قیمت 250 میلیون دلار خرید و آن را زیر مجموعه خود ساخت تا بتواند در زمره بزرگترین کمپانی های ساخت ساعت دنیا قرار گیرد.


ساعت زنانه سیتیزن نقره ای قهوه ای بند فلزی 5002L

615,000 تومان

.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;}.h_iframe-aparat_embed_frame .ratio{display:block;width:100%;height:auto;}.h_iframe-aparat_embed_frame iframe{position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%;}  ..

عدم موجودی در انبار
عدم موجودی در انبار
عدم موجودی در انبار
عدم موجودی در انبار
عدم موجودی در انبار
نمایش 1 تا 15 از 21 (2 صفحه)